Море. До чого сниться Море

Якщо ви чуєте в сні меланхолійний шум моря — значить вам судилася томлива і безплідна життя, позбавлена ​​любові і дружньої участі.

Сни про море — свідчать про марність ваших очікувань, так як, вдаючись до плотських утіх. Ви будете нудитися про насолода духу, яку плоть не зможе замінити.

Якщо дівчині сниться, що вона швидко ковзає над гладдю моря разом зі своїм коханим — значить, її дівочі мрії щасливо втіляться, а радість буде охороняти обітниці вірності.

Якщо ви побачили на море якесь чудове явище — ви й наяву переживете щось цікаве і дуже приємне; якщо вам приснилося страшне морське пригода — наяву ви опинитесь у важкому становищі.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви чуєте шум моря — передвіщає нудне життя без любові і дружби. Можливо, ви все життя будете самотні.

Сон про море — говорить також про вашу схильності до пошуків фізичних задоволень і нехтуванні духовними радощами.

Дівчині, якій сниться, що вона ковзає по морю разом з коханим — такий сон обіцяє виконання її бажань і шлюб з людиною, яку вона любить.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Море у сні — символізує сферу почуттів та інстинктів, непідвладних розуму.

Затишний морський пляж у сновидінні — передвіщає життєві радості і задоволення.

Штормові хвилі, накочуються на берег — знак того, що вам не слід піддаватися негативним емоціям, інакше вони можуть серйозно ускладнити ваше життя.

Піщаний берег в сновидіннях — це нагадування про те, що все в житті коли-небудь проходить. Як каміння стирає вода в піщинки, так і будь-які переживання з часом втрачають своє значення.

Відкрите море — знак глибоких почуттів і переживань. Якщо в такому сні ви відчуваєте себе впевнено — тоді цей сон обіцяє успіх вашим планам і здійснення бажань.

Якщо уві сні, дивлячись на море, ви відчуваєте тривогу або страх — такі сни застерігають про небезпеку піддаватися інстинктам і пристрастям і закликають контролювати власні почуття. В іншому випадку почуття можуть завести вас занадто далеко.

Якщо ж у сні море здається неприродно спокійним або неживим — це є ознакою вашої душевної втоми. Зазвичай такі сни говорять, що вам не слід гвалтувати свої почуття, намагаючись їх штучно оживити, краще як слід відпочиньте і на якийсь час пустіть події на самоплив.

Сонник від А до Я
Бачити спокійне море в прекрасний сонячний день — передвіщає безхмарне існування в повному достатку. Штормове море — до образи, яку нанесуть вам, навмисне вибравши самий відповідний для цього момент.

Летіти уві сні над морем немов на крилах — передвіщає виконання мрії, але якщо ви при цьому падаєте в море — наяву позбудетеся грошей або дорогої речі. Тонути в море — в реальному житті самі опинитеся винуватицею багатьох своїх нещасть.

Плавати в морі — ризикувати своїм здоров’ям. Плисти по морю на кораблі — означає, що наяву вас чекають щасливі події. Якщо у відкритому морі ваш корабель зазнає аварії — це до поганих вістям.

Залишитися одній в море, встигнувши врятуватися із затонулого корабля — такий сон означає, що вас чекають розорення і ганьба, а всякі прохання одного про допомогу зустрінуть у відповідь байдуже мовчання.

Плисти по морю, зробивши кругосвітню подорож на невеликій яхті — наяву понесете значні фінансові втрати. Потрапити при цьому у великій шторм, що розігрався на морі — означає, що наяву ви проявите повну неспроможність в справах і вас від них просто усунуть. Дрейфувати в море при повному штилі — в реальному житті вдастеся легкому і цілком невинному захопленню. Бачити у відкритому морі пливе назустріч судно з яскравими вогнями — передвістя благополуччя у всьому.

Зіткнутися в море з айсбергом — передвіщає наяву несподівані зміни в обставинах, викликані необхідністю відкласти передчуваємо задоволення.

Бачити з моря далеке світло маяка — передвіщає, що вам в самий найближчий час буде відкритий шлях до реального успіху.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви пливете по морю — це завжди обіцяє якісь зміни в житті, дорогу; ви можете знайти багатство, силу і здоров’я.

Бачити хвилюється море — до збитку; в море впасти — до небезпеки; плавати у сні по морю, бачити кораблі на морі — до занепокоєння.

Чути в сні шум морського прибою — означає втрачені ілюзії, безплідну, самотнє життя.

Якщо дівчині сниться, що вона пливе по морю зі своїм коханим або з веселою компанією — значить, її чекає приємна новина, довгоочікувана зустріч, щасливе кохання.

Еротичний сонник Данилової
Тихе, спокійне море, побачене уві сні — знак врівноважених відносин з другою половиною, повна ідилія в ліжку.

Шторм на морі в погану погоду — означає, що вам пора подумати про тимчасову розлуку, бо ваша обопільна ревнощі не дає спокою обом.

Сонник Цветкова
Йти по берегу, пляжу — дорога; дивитися на море — вести з далека; плисти на пароплаві — важливі зміни; синя вода, блакитна — зустріч; плавати в морі — виконання бажань.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі