Морг. До чого сниться Морг

Якщо вам сниться, що ви розшукуєте когось у морзі — це означає, що ви будете приголомшені новиною про смерть родича чи друга.

Побачити в сні трупи в морзі — обіцяє вам безліч печалей і неприємностей.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви розшукуєте когось у морзі — передвіщає смерть або важку хворобу коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Морг у сні — знак згаслого почуття, розриву відносин і відчуження. Діловій людині такий сон — може передвіщати крах якогось підприємства або розрив з партнером.

Сонник від А до Я
Опинитися в сні в морзі, рятуючись від злісних переслідувачів, і прикинутися трупом — це передвістя душевної депресії, викликаної несподіваною зрадою гаряче улюбленого вами людини.

Якщо в морзі ви впізнати труп когось із ваших знайомих — значить, наяву будете вражені звісткою про трагічну загибель відомого вам людини.

Бачити у сні ожилих мерців, що ганяються за вами по моргу — означає безліч неприємностей, з якими зіткнетеся протягом майбутнього дня. Чути їх зловісні голоси з гробів, звідки вони не можуть вибратися — наяву піддастеся паніці і зробите необачний крок, який призведе до небажаних наслідків.

Сонник XXI століття
Бачити у сні морг з боку — знак того, що вам доведеться турбуватися і хвилюватися за своє майбутнє, але всі ваші побоювання виявляться необґрунтованими.

Бути всередині його — на радість.

Впізнавати когось у морзі — передвістя провалу, розорення і марних надій.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі