Мороз. До чого сниться Мороз

Бачити у сні іній на деревах, занурених у сутінок похмурого світанку — обіцяє вам вигнання з рідного краю. Однак ваше мандрівка закінчиться цілком благополучно.

Якщо вам сниться зимовий пейзаж, де інеєм покриті залиті сонцем дерева і кущі — такий сон передвіщає вам уявну радість і забави, в яких ви скоро станете каятися.

Побачити свого друга морозним днем ​​- означає довгий залицяння, в якому ви візьмете верх над суперником.

Жінці такий сон — обіцяє марна занепокоєння, викликане удаваним охолодженням її обранця.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться коханий морозним ранком — це означає, що ви будете турбуватися, що ваш обранець охолов до вас, хоча насправді приводу для занепокоєння немає.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Колючий мороз у сні — знак пекучої образи. Такі сни віщують жорстокі розчарування, втрату друзів і невдачі. Сон закликає вас кріпитися в скруті і підказує, що тільки душевне тепло здатне зігріти вас у важку хвилину.

Отримати уві сні обмороження — передвіщає крах якихось задумів і починань.

В той же час, якщо в сні мороз злегка поколює тіло і це не засмучує, а забавляє вас — такий сон означає, що незважаючи на окремі труднощі, ви досягнете більшого успіху.

Сонник від А до Я
Бачити у сні іній, рясно покрили все навколо при першому осінньому заморожуванню — провіщає швидкий і раптовий від’їзд у закордонне відрядження.

Зимовий морозець, коли з рота йде пара, а під ногами скрипить сніжок — такий сон говорить про неврівноваженість, яку проявите в делікатній ситуації, ніж зіпсуєте всю справу і понесете через це реальні збитки.

Сильний мороз, при якому навіть дерева тріщать від лопаються на них кори — означає, що ви довго не будете знати, кому із залицяльників віддати перевагу, настільки вони обидва опиняться хороші при тому, що до жодного з них ви не будете відчувати справжнього почуття.

Мерзнути або замерзати у сні — до збагачення, можливо, отриманню великого спадку. Сильне обмороження, якщо воно спіткало вас у сні — означає нездужання, втрату або занепад фізичних і душевних сил.

Англійська сонник
Якщо такий сон бачить жінка — значить, їй загрожує небезпека: брехливий, чуттєвий людина, яка вперто домагається її, зрештою кине нещасну.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі