Морозиво. До чого сниться Морозиво

Є у сні морозиво — передвіщає вам успіх у початих справах.

Бачити дітей, що їдять морозиво — означає процвітання і щастя, які будуть супроводжувати вас все життя.

Для молодої жінки перекинути морозиво в присутності її коханця або друга — означає її захоплення іншим і невиправдану жорстокість до свого коханого.

Бачити розтануло морозиво — знак того, що несподіване засмучення затьмарить ваше задоволення.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви їсте морозиво — це обіцяє процвітання і любов.

Якщо молодій дівчині сниться, що вона перекинула морозиво на одного або коханого — це означає, що вона буде жорстока до нього. Розтануло морозиво віщує самотність.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Морозиво уві сні, якщо воно не дуже холодне — означає швидкоплинні радості і задоволення.

Розтануло морозиво — підказує, що вам не слід упускати момент. Відклавши задоволення на потім або піддавшись негативним почуттям, ви можете залишитися ні з чим.

У той же час, занадто холодне морозиво у сні — знак розчарування. Нерідко такі сни вказують на початок простудного захворювання.

Сонник від А до Я
Купувати у сні морозиво — передвіщає швидкоплинне любовне захоплення. Бачити, як роблять морозиво — наяву випробуєте задоволення від сумлінно зробленої роботи. Бачити, як хтось їсть морозиво — передвіщає успішне завершення розпочатої справи. Є морозиво — до зубного болю.

Вафельний морозиво — означає процвітання і щастя, прихід яких вже недалекий. Морозиво в картонному або пластиковому стаканчику — наяву дасте відставку свого нинішнього коханця, віддавши перевагу йому іншого.

Пломбір у сні — передвіщає охолодження до вас коханого, ескімо — пожертвуєте своїм часом заради близького друга.

Шоколадне морозиво — передвіщає втіхи любові і пристрасті, фруктове — рясні словоізліянія велемовного шанувальника.

Морозиво в глазурі — вам відкриють таємницю, яка давно вас мучила.

Розтануло і потекшее морозиво — знак несподіваного засмучення. Вимазатися закапати весь одяг морозивом — вас підведуть, не з’явившись назустріч у призначений час. Якщо уві сні бачите себе в ролі продавщиці морозива — це віщує незаплановані грошові витрати.

Робити морозиво — до невдачі, викликаної вашим егоїзмом і холодної розсудливістю.

Езотеричний сонник
Морозиво є — до палкої любові, гарячим почуттям. Вам тільки пропонують сон застерігає від небезпеки, що виходять від люблячих вас, можливо зрада.

Самому робити — ви самі підготували грунт для несамовитої любові і нерозсудливості, залишається користуватися їхніми плодами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі