Моряк. До чого сниться Моряк

Сон про моряків — обіцяє довгий і захоплюючу подорож.

Якщо дівчині присняться моряки — це загрожує їй розривом з коханим через легковажного флірту.

Якщо вона сама побачить себе у сні моряком — в реальному житті не зможе відмовити собі в задоволенні зробити якусь непристойну для дівчини проказу і тим самим ризикує втратити вірного друга.

Побачити себе моряком — теж обіцяє вам поїздки в далекі краї, повні захоплюючих пригод і приємних хвилин відпочинку.

Побачити, що ваш корабель йде, залишивши вас на березі — передвіщає деякі тривоги.

Сонник закоханих
Дівчина, якій присниться моряк — з власної вини посвариться зі своїм коханим.

Якщо їй присниться, що моряком є ​​вона сама — це означає, що вона втратить свого обранця через свого негідної поведінки по відношенню до нього.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Моряк уві сні — символізує життя, в якій емоції беруть гору над логікою і прагматизмом. Можливо, якісь події залучать вас в якусь авантюру. Жінці такий сон — може передвіщати нетривалий, але бурхливий роман.

Сонник від А до Я
Побачити в сні бравого моряка в безкозирки — передвіщає захоплюючий роман з відчайдушним і здатним на все чоловіком.

Бачити моряків у складі екіпажу судна, на якому ви нібито подорожуєте у сні — в реальному житті це загрожує вам новим захопленням, із-за якого ваші стосунки з нинішнім обранцем можуть прийти до сумного фіналу.

Якщо бачите морського капітана — значить, ваші благородні спонукання здійсняться. Капітан, який робить вам знаки уваги, для чоловіка — передвіщає ревнощі, для дівчини, видящей цей сон — гідного нареченого.

Бачити себе в морській формі і на борту корабля, який відправляється в далеке плавання — це означає, що дане вам обіцянку не стримають.

Сонник XXI століття
Бачити матроса уві сні — до спокою, важливої ​​події в особистому житті; говорити з ним — до успіху, надії; бачити уві сні багато матросів — до дороги.

Якщо дівчині приснився матрос — значить, у неї незабаром з’явиться таємне знайомство.

Молодій людині такий сон — обіцяє приємні зміни або готовність до служби.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите себе в сні моряком — це означає, що, ймовірно, Вам доведеться емігрувати в якусь далеку країну.

Приснився група моряків пророкує всім отримання звісточки з-за кордону, а діловій людині — вигідні угоди і морські операції.

Якщо ж молодій жінці здадуться уві сні моряки, і один з них буде стояти окремо й пильно дивитися на неї — він і буде її чоловіком.

Якщо ж вона побачить у сні моряка в біді під час шторму — цей сон буде мати протилежний зміст: її чоловік благополучно повернеться додому з далекої поїздки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі