Мотузка. До чого сниться Мотузка

Мотузка — позначення долі, визначеної сновидцу.

Якщо уві сні у вас в руках порвалася мотузка — наяву вашого життя буде загрожувати смертельна небезпека, уникнути яку вам вдасться, лише виявляючи обережність і завбачливість.

Зав’язувати вузли на мотузці — такий сон попереджає, що ви зв’язуєтеся не з тими людьми, тому чекайте великих неприємностей, і кращий вихід для вас порвати стосунки з цією групою.

Дуже довга мотузка уві сні — пророкує довге життя, але це не означає, що вона буде сумуючи. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, бо таке довге життя дається людині недарма.

Розплутувати мотузку або розв’язувати численні вузли на ній — незабаром ви звільнитеся від влади над вами недостойного людини, і це стане вирішальною подією у вашому житті, після якого ви зможете розкрити свої здібності і здійснити задумане.

Пов’язувати що-небудь мотузкою — ви не маєте права втручатися в долі оточуючих людей, своєю причетністю до їх проблем ви накликаєте на себе біду, навіть ваше щире бажання допомогти слід подолати, тому що це не ваша доля.

Сонник закоханих
Мотузка — знак труднощів у сердечних справах.

Сон, в якому ви зв’язані мотузками — означає, що ви піддастеся любовному спокусі всупереч здоровому глузду. Розірвати пута — означає перемогу над суперником (суперницею) в любові.

Якщо ви в’яжете мотузки уві сні — це означає, що люди будуть піддаватися вашому впливу. Ви скорите оточуючих своєю чарівністю.

Стрибати через мотузочок з дітьми — знак того, що ваш егоїзм послужить причиною розриву відносин з коханим.

Дівчина, яка у сні спустила мотузку з вікна стоять внизу людям — буде відчувати непристойну радість, здійснюючи не надто гідні вчинки.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ мотузки уві сні — багатозначний, і його сенс залежить від обставин сну. Часто він означає вашу прихильність до чогось віддаленого, але нерідко в цьому образі закладена й інша символіка.

Якщо уві сні ви побачили довгу мотузку — це може бути передвістям того, що вам доведеться досить довго чекати, поки ваші плани здійсняться.

Тягти мотузку за собою — говорить про вашу прихильність до минулого.

Тягти мотузку на себе — знак того, що ви пов’язали своє життя з якимось важливою подією майбутнього.

Якщо в такому сні вам важко — це є підказкою, що говорить, що вам слід було б більше жити сьогоднішнім, а не завтрашнім (і тим більше, не вчорашнім) днем, інакше життя з усіма її радощами так і пройде мимо.

Заплутатися в мотузках — ознака того, що ви перестали адекватно оцінювати ситуацію і ризикуєте зробити помилку в будь-яких справах.

Побачити себе в сні зв’язаним по руках і ногах — підказує, що обставини заважають вашому просуванню, і у вас мало шансів подолати їх. Сон пропонує вам три рішення на вибір: змиритися, пошукати якийсь нестандартний вихід із ситуації або ж відмовитися від своєї затії.

Пов’язувати уві сні порвану мотузку — означає, що вам слід спробувати відновити відносини з кимось із ваших знайомих.

Пов’язувати різні мотузки між собою — передвіщає вам встановлення нових контактів.

Однак якщо пов’язана мотузка — вийшла занадто довгою і це бентежить вас або створює якісь незручності, сон підказує, що, зв’язавшись з кимось, ви ризикуєте сильно затягнути свої справи.

Сонник від А до Я
Побачити в сні мотузку — до утруднення в справах і невизначеності в любовних відносинах.

Якщо сниться, що вам спустили мотузку з вікна — значить, наяву ви візьміть участь у справі, яка не влаштує ваших друзів, зате потішить і розважить вас.

Підніматися куди-небудь по мотузці — однозначно впораєтеся з усіма труднощами, спускатися — до розчарування в самий невідповідний момент.

Якщо сниться, що ви пов’язані мотузкою або прив’язані до чогось — значить, почуття візьмуть гору над розумом і ви стрімголов вдастеся любовним утіхам.

Розірвати на собі мотузки, звільнившись від них — значить, ви наяву здатні протистояти суперникам і конкурентам.

Пов’язувати чи прив’язувати уві сні когось мотузками — ви знайдете в собі сили впоратися одночасно з безліччю справ.

Сон, в якому ви стрибаєте через мотузку, як дитина — попередження не чинити егоїстично стосовно людей, яким ви зобов’язані своїми успіхами.

Вести на мотузці собаку або кішку — значить, в реальному житті під впливом життєрадісних людей і веселою обстановки ви станете більш доброзичливі і поступливі.

Жіночий сонник
Мотузка уві сні — доленосний знак. Дуже довга мотузка віщує довге життя, але це не означає, що вона буде сумуючи. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, тому що довге життя дається людині недарма.

Якщо мотузка порвалася у вас в руках — наяву вашого життя буде загрожувати смертельна небезпека, уникнути яку вам вдасться, лише виявляючи обережність і завбачливість.

Зав’язувати вузли на мотузці — означає отримати вказівку, що ви зв’язуєтеся з людьми, від яких слід чекати великих неприємностей. Кращий вихід для вас, це порвати відносини з цими особистостями.

Розплутувати мотузку або розв’язувати численні вузли на ній — значить звільнитися від влади над вами недостойного людини. Ця подія стане вирішальним у вашому житті, після чого ви зможете розкрити свої здібності і здійснити задумане.

Пов’язувати що-небудь мотузкою — застереження від втручання в долі оточуючих людей, навіть якщо вами рухає найщиріше бажання допомогти. Це не ваша доля, ви тільки накличете на себе біду.

Якщо вам сниться, що ви зв’язані мотузками — вас чекає любовний полон всупереч голосу розуму.

Розірвані — віщують успішний опір ворожнечі і суперництва.

Сонник XXI століття
Побачити в сні висить витягнуту мотузку — до отримання листа, шматок мотузки — до відповіді, сплутані — до заминка в справах, дуже довгу — до довгого і щасливого життя.

Побачити себе в сні з мотузкою на шиї — означає, що ви сильно втомилися, вам необхідно зробити перепочинок або взяти відпустку; обв’язувати щось мотузкою — до турбот і труднощів, розв’язати вузол — успішно вирішиться яке вас цікавить або проблема, над якою ви довго і безуспішно б’єтеся.

Побачена мотузка або шпагат у сні — обіцяє вам наяву великі труднощі в досягненні поставленої мети.

Розірвати уві сні мотузку або шпагат — означає, що наяву ви зможете впоратися з труднощами або звільнитися від чиєїсь залежності.

Для жінки побачити в сні шнур або мотузку — до впливового спонсору, для чоловіка — до отримання неправдивої інформації через знайомих.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі