Мозок. До чого сниться Мозок

Побачити в сні свій власний мозок — означає, що якісь несприятливі обставини будуть дратувати вас і пов’язувати з неприємним супутником, компаньйоном.

Бачити мізки тварин — передвіщає душевні страждання від життєвих негараздів.

Якщо ви їсте мізки — це означає, що ви несподівано придбаєте великі знання і прибуток.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні відкритий мозок — знак того, що вам слід грунтовно подумати, перш ніж братися за якусь справу.

Якщо мозок виглядає красиво і акуратно — такий сон підказує, що ви близькі до того, щоб знайти дуже гарне рішення складної проблеми. Нерідко супутні образи сну можуть бути додатковою підказкою.

Мозок, неприємний на вигляд — попереджає про те, що якісь із ваших задумів можуть привести вас до фатальної помилки.

Відкрита рана, з якої видніється мозок — означає, що помилки і поспішні рішення можуть обійтися вам дуже дорого, так що краще сім разів подумати, ніж один раз помилитися.

Значення сну, в якому ви бачите мізки тварин — можна розгадати, враховуючи загальне значення цих тварин у сні.

Так, мозок корови чи свині уві сні — символізує думки, пов’язані зі справами і особистим господарством; мозок кішки — інтриги; мозок барана — дурні помилки, і так далі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зображення людського мозку — передвіщає головний біль від перевтоми і безлічі проблем, що навалилися одночасно.

Бачити живий людський мозок в ході операції з трепанації черепа — наяву позбудетеся можливості відпочити так, як би вам хотілося, через непередбачених обставин і ускладнень в роботі.

Бачити мізки тварин, які потрапили під машину на проїжджій частині вулиці або дороги — значить, деякі люди будуть нав’язливо дошкуляти вас своїми пропозиціями про послуги, в яких ви зовсім не маєте потребу, і це врешті-решт виведе вас із себе.

Готувати куплені мізки домашньої худоби — передвіщає життєві негаразди, від яких випробуєте апатію і небажання взагалі що-небудь робити.

Є смачно приготовані мізки — до несподіваного багатства.

Сонник XXI століття
Бачити у сні людський мозок — до прибутку, а також до страху перед любов’ю або вагітністю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі