Мураха. До чого сниться Муравей

Того, кому насняться мурахи — весь день будуть переслідувати дрібні неприємності. Відсуваючи від себе всі ці нікчемні причини для роздратування, він виявить справжню причину свого глибокого незадоволення власним становищем.

Сонник закоханих
Мурахи зазвичай — сняться до дрібних неприємностей і сварок з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Мурахи уві сні — символізують метушню, безліч дрібних турбот і неприємностей. Можливо, ви занадто багато уваги приділяєте дрібницям, випускаючи з виду те, що дійсно важливо і значимо.

Сонник Хассе
Муравйов бачити — багато праці вкласти в справу, що принесе деякий прибуток; розтоптувати — підривати власне щастя; бути укушеним — нещастя.

Сонник від А до Я
Якщо вам сниться, ніби у вас в квартирі завелися маленькі домашні мурахи — це віщує успіх у справах після довгих поневірянь і невизнання. Позбутися від них — означає, що наяву вам загрожує розорення.

Бачити мурах в лісі — передвіщає важка фізична праця і низьку зарплату. Якщо уві сні мурахи повзають по вашому тілу — вас оточать пошаною і привілеями. Кусючі мурашки — віщують нещастя з вашими близькими.

Наступити в сні на мурах, що повзають по землі — підірвете своє благополуччя. Мертві мурахи — означають, що вкладіть багато праці і зусиль у справу, яка принесе зовсім малу віддачу.

Нюхати уві сні мурашину кислоту або натиратися нею — до отримання несподіваного прибутку.

Англійська сонник
Мурахи уві сні — зазвичай попереджають Вас про швидке переїзді в велике промислове місто, де у Вас з’явиться велика родина, в якій будуть переважати хлопчики і чоловіки.

Якщо Ви старанні і працьовиті — можливо, сон про мурах стане передвістям того, що Ви незабаром забагатієте собі пристойний стан. Якщо ж старанність Вам не властиво — значить, життя Ваша швидше за все пройде в бідності. Закоханим мурахи — обіцяють швидкий шлюб і велику сім’ю. Торговцям — обіцяють прибутку і повну незалежність.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі