Муха. До чого сниться Муха

Бачити у сні мух — означає можливе захворювання заразними хворобами. Сон застерігає: у вас занадто багато ворогів.

Молодій жінці бачити такий сон — до нещастя.

Якщо вона вбиває або виганяє мух — вона скоро поправить свої любовні справи завдяки своїй винахідливості.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сняться мухи — це передвіщає неприємності в любові.

Якщо уві сні вона вбиває мух — зможе поправити свої стосунки з коханим завдяки своїй кмітливості.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Мухи у сні — знак дрібних, але дуже неприємних проблем. Можливо, наяву ви занадто часто роздратовані через дрібниці, в силу чого у вас можуть з’явитися недоброзичливці, які забезпечать вам ще більше приводів для роздратування.

Кількість мух в сновидінні — відображає ступінь вашого внутрішнього роздратування.

Бити мух у сні — знак того, що ваше роздратування готове вирватися назовні і привести до конфлікту. Після такого сну не заважає пам’ятати про те, що головною причиною ваших проблем є аж ніяк не дії оточуючих, а насамперед ваше невміння знаходити з людьми спільну мову.

Сонник для всієї родини
Муха — настирливі гості або друзі зажадають від вас практично нездійсненного. Проігноруйте цю вимогу і нехай собі дзижчать.

Рой мух, що оточив вас — не варто прислухатися до пліток співробітників, не звертайте уваги на їхні слова. Інакше може послідувати розрив з близької вам людини не кожен може витримати потік безглуздих докорів.

Жіночий сонник
Сон, в якому навколо вас літають мухи — обіцяє вам великі неприємності. Якщо ж ви вирішуєте прийняти дієві заходи і починаєте їх вбивати — значить ваші дії увінчаються успіхом.

Сонник від А до Я
Побачені уві сні мухи — віщують переляк і занепокоєння з приводу здоров’я. Мухи, що кружляють роєм на смітнику — до пліток і пересудів навколо вашого особистого життя. Ловити уві сні мух — самі собі влаштуєте пастку.

Виганяти мух з квартири — до смутку і клопотам по дому. Вбивати мух — поправите свої любовні справи завдяки хитромудрому способу.

Приснився мухобойка — попереджає про те, що навколо вас затівається якийсь змову. Укусив вас муха — передвіщає щасливий порятунок від великої неприємності, від якої проте постраждає ваше самолюбство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі