Музей. До чого сниться Музей

Бачити у сні музей — означає, що ви переживете багато різних подій у своєму житті, прагнучи до того, щоб затвердити свою життєву позицію. Ви придбаєте корисні знання, які дозволять вам виглядати в кращому світлі і значно обігнати своїх однолітків в оволодінні культурою.

Якщо вам сниться без смаку обставлений музей з непривабливою експозицією — наяву життя надасть вам чимало приводів для щирої досади.

Сонник від А до Я
Побачений у сні музей — знак того, що незабаром затіє вигідне підприємство.

Ходити по музею на самоті — означає, що вас спробує спокусити неприємний вам чоловік.

Якщо ви потрапили в музей мистецтв у складі екскурсії і слухаєте пояснення супроводжуючого вас гіда — наяву отримаєте цінні відомості, які допоможуть вам у роботі.

Пожежа в музеї, з якого ви допомагаєте виносити цінності — означає, що випробуєте досаду від власних помилок, яких можна було б уникнути.

Жіночий сонник
Побачити в сні музей — до насиченої, повної подій і переживань життя. Прагнучи до утвердження своєї життєвої позиції, ви придбаєте безліч корисних знань у професійній та культурній сфері. Без смаку або бідно обставлений музей з непривабливою експозицією віщує наяву чимало приводів для досади і непорозумінь.

Сонник Деніз Лінн
Музей у сні — може бути символом знань. Прийшов час привнести мудрість минулого в сьогоднішній день.

Сонник XXI століття
У сні відвідати музей або паноптикум — до нових знань, розширенню кругозору.

Езотеричний сонник
Музей — світ спогадів. Після такого сну у ваше життя можуть повернутися старі знайомі і речі, яких ви притягує своєю енергією.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі