Музика. До чого сниться Музика

Музика у сні — обіцяє чарівне проведення часу.

Мелодійна приємна музика — передвіщає задоволення і заспокоєння душі.

Дисгармонійна мелодія, в яку вриваються різкі звуки — обіцяє вам неприємності з неслухняними дітьми або перекірливими домочадцями.

Сонник закоханих
Красива і гармонійна музика у сні — передвіщає рівні й хороші стосунки з коханою людиною і життя, повне любові і щастя.

Неприємна і позбавлена ​​гармонії музика — обіцяє сварки і розлад у родині.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Музика уві сні — відображає ваш душевний настрій. Якщо вона приємна — такий сон передвіщає прекрасне протягом справ і взаєморозуміння з оточуючими.

Урочиста, велична музика — знак дуже важливих подій, які можуть змінити все ваше життя.

Траурна музика уві сні — передчуття печалі і прикрощів.

Фальшиві ноти уві сні — віщують розчарування.

Якщо ж музика ріже слух — такий сон говорить про можливі конфлікти і невдачі в справах.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви чуєте звуки музики по радіо — це віщує неприємності, які спіткають когось ваших знайомих. Звучна з магнітофона музика — до візиту людини, яку ви не бажали б бачити взагалі. Чути музику на концерті або в опері — передрікає домашню сварку. Музиканти, що грають вроздріб — означають, що понесете значні витрати, яких у принципі можна уникнути. Весела, життєрадісна музика обіцяє приємне проведення часу з друзями.

Урочиста, велична музика — передвіщає довгу дружбу і надійне добробут. Бравурна, маршова музика — знак успішності на шляху до досягнення життєвих благ. Сумна і сумного характеру музика — до безнадійного розвалу сім’ї та іншим негараздам.

Чути в сні траурну музику — знак сумних подій у вашому домі. Якщо уві сні звучить джазова музика — це означає, що події найближчого майбутнього викличуть у вас цілу бурю найсуперечливіших емоцій. Музична какофонія дисгармонійних і різких звуків — обіцяє неприємності, які доставлять вам власний діти.

Якщо уві сні ви чуєте популярну, добре відому всім класичну музику — це віщує довгі і нудні розмови, марнування часу. Неотвязно звучала у вас у вухах настирлива мелодія розхожого шлягера — означає, що вас чекає втомлива робота і, можливо, втрата друзів або положення в суспільстві.

Писати уві сні музику — знак значних змін у вашому житті, які стануться вельми скоро.

Бачити у сні музику, записану нотами — передвіщає виконання бажань. Якщо ви граєте по нотах — це обіцяє вам радісні перспективи. Грати або чути у сні гами — наяву вам доведеться прийняти на себе виконання докучних обов’язків. Чути в сні урочисті кантати або гімни — передвіщає крайню бідність і нужду.

Сонник закоханих
Якщо ви слухаєте уві сні музику, яка подобається вам — це означає, що ви задоволені життям і отримуєте від неї максимум позитивних емоцій. Ви оптимістичний і щаслива людина, а ваші стосунки з оточуючими гармонійні.

Слухати музику, яку ви знаєте і любите — означає, що ви будете спілкуватися з колишнім партнером. Ви не будете вважати це правильним, однак потім зрозумієте, що помилялися у своєму поспішному судженні.

Якщо вам сниться різка музика, яка призводить вас у стан збудження — це означає, що ви будете робити те, що вам не подобається.

Грати на музичному інструменті — говорить про прояв ініціативи з вашого боку. Це потягне за собою нові враження і відчуття.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі