М’ясо. До чого сниться М’ясо

Якщо жінці сниться сире м’ясо — це означає, що вона зіткнеться з безліччю приголомшливих подій при досягненні поставлених нею цілей.

Якщо вона бачить уві сні приготоване м’ясо — це знак того, що інші досягнутий тієї мети, до якої вона прагнула.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сире м’ясо з кров’ю — знак хвороби або хворобливих переживань.

Купувати чи продавати сире м’ясо в сні — означає, що причиною ваших важких переживань можуть стати фінансові проблеми або майнові суперечки.

Морозиво м’ясо — знак хворобливого розриву з близькою людиною або хорошим знайомим.

Солонина уві сні — передвіщає занепокоєння і гіркі образи.

Тухле м’ясо — означає, що ви запустили якісь свої проблеми, що може дуже погано закінчитися для вас.

Страви з м’яса — символізують плани і задуми, які мають у ваших очах значимість; якщо уві сні ви готуєте самі, то мова йде про ваших особистих задумки.

М’ясо, виготовлене не вами — передвіщає участь у задумки інших людей.

Якщо м’ясо уві сні добре приготовлено і виглядає апетитно — такий сон обіцяє успіх.

Гарячі страви з м’яса — символічно відображають емоційне напруження, який викличуть ваші справи або плани.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви бачите сире м’ясо — обіцяє вам великі неприємності. Будьте готові до того, що ваш шлях до наміченої мети буде нелегким.

Якщо ж вам приснилося приготоване м’ясо — цілком імовірно, що ваші суперники випередять вас, не даючи можливості домогтися успіху.

Сонник від А до Я
Купувати у сні свіже парне м’ясо — передвіщає радість від успіхів. Морозиво м’ясо в магазині — втратите щось дуже для вас цінне. Прибирати м’ясо в холодильник або діставати його звідти — витягнете користь з неприємної ситуації.

Нарізати м’ясо — до благополучного завершення розпочатої справи, прокручувати через м’ясорубку — до серйозної хвороби, відбивати м’ясо — до неприємностей на роботі або на відпочинку.

Готувати м’ясо з приправами — означає збиткове підприємство і порожню витрату грошей. Смажити м’ясо — до марного розмови, варити — отримаєте лист здалеку, гасити — наполегливою працею досягнете матеріальної незалежності.

Запікати м’ясо в духовці — знак радості і задоволень від спілкування з друзями. Коптити м’ясні вироби — до невеликих доходам.

Бажання у сні — означає розлад шлунка. Бекон — незадоволеність собою і оточуючими. Шинка — повернення багатих родичів. Готувати уві сні гуляш — безпутна життя, випадкові любовні зв’язки.

Є у сні м’ясні делікатеси — передвіщає справу, яка принесе бажане благополуччя. Робити уві сні ковбасу — до вдалої операції, є її — щастя і достаток в будинку. Готувати сосиски або сардельки — вас чекають веселі та несподівані події, котлети — знайдете щастя в шлюбі. Солити м’ясо або є солонину — проблеми з боргами.

Баранина уві сні — передвіщає успіх у всьому, бараняча голова — прибуток. Верблюже м’ясо — передвіщає хворобу, вороння — неприємності, вовче — благополуччя.

Приснився яловичина — означає допомога друзів, які відвернуть від вчинення безрозсудного вчинку. Голубине м’ясо — передвіщає тугу і нудьгу в компанії маразматичних старих дів. Гусятина, яку ви їсте уві сні — до сумнівів у власних силах при невдачі в справах.

М’ясо дичини — означає, що ви будете задоволені своєю долею, вийшовши заміж за полюбився з людини. Конина — знак відчаю і крайньої сміливості. М’ясо орла, якщо таке вам приснилося — свідчить про велику силу вашого характеру, яка допоможе вам встояти в будь-якому життєвому випробуванні, а в справах хоч гори звернути. Є у сні перепелине м’ясо — до даремним витрат.

Бачити у сні свинину — погана прикмета, остерігайтеся зробити злий вчинок, що загрожує для вас багатьма ускладненнями і неприємностями. Готувати холодець зі свинячої голови — віщує швидкий від’їзд і прощання з друзями. Людське м’ясо у сні означає добробут в старості.

Опинитися в сні в м’ясному магазині або бачити м’ясні ряди на ринку — знак кривавої справи або важкої хвороби. Бачити тухле м’ясо — до неприємностей у відносинах з начальством. Побачений у сні м’ясник із закривавленим сокирою — передвістя неблагополуччя і збитку. Рубач м’яса в магазині — до затяжного безгрошів’я і тяжкої втрати.

Сонник XXI століття
Бачити у сні м’ясо — до благополуччя і радості в домі.

Готувати уві сні м’ясо — до невизначеної мінливої ​​ситуації, яка може означати як погане, так і хороше.

Є у сні варене м’ясо — до поліпшення стану здоров’я або до багатства, сире — до збитків, неприємностей; свинину, гусятину або дичину — на щастя, яловичину — до застою в справах або збитків, баранину — до успіху.

Бачити, що уві сні ви годуєте кого-небудь м’ясом — означає наяву втратити авторитет у оточуючих.

Для дівчини чи жінки бачити у сні велику кількість м’яса — до чуттєвої любові, для чоловіка — до туги.

Якщо вам приснилося, що ви смажите у сні біфштекс — значить, вас чекає популярність у колег, їсте його — до підвищення на посаді, відповідальною і високооплачуваної роботи; смажити котлети уві сні — до святкового застілля, але готувати доведеться вам самим.

Якщо вам приснилося, що ви їсте ростбіф — значить, вас долає моральне і фізичне пересичення.

Бачити шинку — знак, що у вас можуть з’явитися багаті родичі.

Є у сні шинку або бекон — до збитків.

Якщо уві сні ви займаєтеся приготуванням буженини — це знак, що у вас є всі шанси отримати вагому прибавку до платні.

Бачити у сні тушонку — знак, що ваша сім’я недоїдає, є її — означає, що ваше харчування покращився, купувати її — знак того, що вам потрібно подбати про своїх продуктових запасах, продавати тушонку — означає, що ви не в змозі забезпечити сім’ю продуктами .

Бачити у сні м’ясника — до важкої і неприємної зустрічі, небезпеки.

Якщо уві сні він ріже м’ясо — значить, вам слід побоюватися фальсифікації.

Якщо в образі м’ясника ви дізнаєтеся свого знайомого — це означає, що у нього бути проблеми зі здоров’ям.

Обробляти уві сні свинячу тушу — до великого прибутку, здійсненню ваших короткострокових планів.

Якщо вам наснився мангал, на якому смажиться шашлик — це віщує ситуацію, в якій ви повністю присвятіть себе домашнім справам.

Якщо вам приснилася м’ясорубка — це знак, що вас може охопити безпричинна туга, депресія. Вам потрібно відпочити, побути на природі.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви відрізаєте для когось шматок м’яса — значить, незабаром Ви робитимете благодійністю.

Якщо ж шматок м’яса Ви відрізаєте уві сні для себе — чекайте успіху в торгівлі.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі