Набережна. До чого сниться Набережна

Бачити у сні, що ви їдете вздовж набережної — означає, що попереду вас чекають тривога і нещастя.

Якщо продовжуєте благополучно їхати — значить, вам вдасться уникнути поганих подій і це передвістя виявиться для вас предвестьем удачі.

Їхати по набережній верхи на коні — передвіщає вам, що ви безстрашно зустрінете і подолаєте всі перешкоди на своєму шляху до добробуту і щастя.

Гуляти по набережній — це передвісник довгої і виснажливої ​​боротьби за своє міцне положення, з яких ви вийдете з честю і навіть з нагородами.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви їдете по набережній — це віщує самотність і нещастя. Але сон, в якому ви їдете по набережній верхи на коні, віщує вдале рішення життєвих проблем, процвітання і любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Набережна уві сні — символізує стійкість і непохитність.

Йти вздовж неї — знак того, що якісь події зажадають від вас проявити витримку чи, може, навіть деяку холодність.

Якщо набережна виглядає міцно і надійно — сон говорить, що ви маєте всі шанси подолати скруту.

Хвилі, накочуються на набережну — символізують ваші переживання.

Сонник від А до Я
Опинитися в сні на набережній, прогулюючись вздовж неї у вітряну і сиру погоду — передвіщає радісну зустріч після довгої розлуки.

Проїжджати по набережній в громадському транспорті — до неприємних подій, які виведуть вас з рівноваги. Спостерігати з набережної льодохід на річці — передвістя удачі і незвичайного везіння у грі, що принесе великий виграш.

Якщо уві сні бачите з набережної парад військових кораблів — вам запропонують вигідну роботу і високооплачувану посаду. Гуляти по нічній набережній, не маючи можливості перебратися через вже розведені мости — належить завзята боротьба за зміцнення свого становища.

Сонник XXI століття
Гуляти в сні по набережній — передвістя довгої і виснажливої ​​боротьби за своє міцне положення, з якої ви вийдете переможцем.

Езотеричний сонник
Набережна — стійке положення.

Виходити на набережну — ваше положення в суспільстві (гранітна, висока) або в сім’ї (проста, низька) зміцнитися.

Будувати — належить подбати про своє становище в колективі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі