Нагорода. До чого сниться Нагорода

Якщо ви бачите в сні нагороди — це означає, що удача прийде і до вас, завдяки старанням ваших знайомих.

Якщо жінка в сні віддає свої нагороди кому-небудь — це обіцяє їй сумнівну удачу.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Отримувати уві сні якусь нагороду — зазвичай є ознакою того, що наяву ви відчуваєте приховану образу і вважаєте свої досягнення або здатності недооціненими.

У той же час, такий сон — підказує, що вам слід забути образи, продовжуючи робити свої справи, і з часом ваші старання так чи інакше винагородяться.

Сонник від А до Я
Бачити у сні вручення нагород — обіцяє розчарування в досягнутому.

Сон, в якому нагороджують вас — означає майбутнє свято у колі найближчих родичів. Якщо вас нагородили почесною грамотою — наяву відкриється хороша перспектива заробити великі гроші.

Якщо вас нагороджують медаллю або орденом — незабаром вас полюбить чоловік, який не відразу, але викличе у вас сильне почуття у відповідь. Якщо отримуєте в якості нагороди велику суму грошей — наяву вам запропонують вигідне і прибуткове місце.

Сон, в якому ви відмовляєтеся від нагороди, вважаючи себе негідною її — це передвіщає сумнівну удачу, яка врешті-решт може обернутися втратами. Якщо ви вважаєте нагороду образливо нікчемною в порівнянні з вашими заслугами — вб’єте масу часу на марна справа. Якщо самі нагороджуєте когось уві сні — до отримання радісної звістки здалеку від давно виїхали друзів.

Сонник XXI століття
Бути уві сні нагородженим або отримати приз — означає наяву увага з боку впливових людей, взаємність у коханні.

Вручати знайомому уві сні нагороду — до виконання бажання або мрії за сприяння одного, покровителя, родича, втратити нагороду — до розриву відносин.

Зламана нагорода сниться до печалі; бачити уві сні нагородження — до успіху в справі, яка здавалося збитковим.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі