Нагота. До чого сниться Нагота

Бачити себе в сні оголеним — передвіщає скандал і взагалі непорядні справи.

Побачити оголеними інших — знак того, що недоброзичливці спробують збити вас зі шляху істинного. Хвороба може перешкодити вашому успіху.

Якщо вам сниться, що ви раптово помітили свою наготу і намагаєтеся прикрити її — це означає, що ваші благородні почуття увійдуть у протиріччя з жагою недозволених пристрастей.

Якщо молода жінка в сні захоплюється власною наготою — це передвіщає, що вона доб’ється, але не втримає справжньої поваги чоловіків. Вона буде щаслива завдяки своїй чарівності.

Якщо їй сниться, що вона погано складена — її репутація буде заплямована скандалом.

Якщо їй сниться, що вона плаває оголеної в чистій воді — це означає, що вона насолодиться таємницею любов’ю, але її власна природа помститься їй хворобою або втратою привабливості.

Якщо вона бачить уві сні оголених, що купаються в чистій воді, чоловіків — у неї буде багато шанувальників.

Якщо ж вода брудна — ревнивий шанувальник стане причиною злісної плітки про неї.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви оголені — це обіцяє сварки з коханою людиною.

Сон, в якому ви намагаєтеся прикрити свою наготу — говорить про те, що ви поринете у вир пристрастей.

Якщо дівчина захоплюється своєю наготою — це передвіщає їй повагу чоловіків, якого вона, однак, зберегти не зможе.

Сон, в якому вона плаває оголеної в чистій воді — означає, що вона піддасться спокусі таємної любові, проте згодом її чекає покарання. Можливо, її спіткає хвороба, яка позбавить її привабливості.

Якщо жінка чи дівчина бачить голих чоловіків, що купаються в прозорій воді — це передвіщає їй безліч шанувальників.

У разі якщо їй сниться, що вода брудна, їй слід остерігатися своїх шанувальників — один з них здатний очорнити її в очах інших.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите себе оголеною — означає, що з’явитеся в непривабливому світлі перед своїми друзями і близькими людьми.

Виставляти свою наготу напоказ, розгулюючи в такому вигляді по вулиці — до спірного питання між родичами. Якщо уві сні бачите себе виступаючої в стриптизі — наяву легко отримаєте бажане і житимете без всяких проблем.

Бачити у сні оголених дівчат зі струнким, гарним тілом — досягнете благополуччя, подолавши безліч перешкод.

Худа, товсте або потворне оголене тіло — знак того, що недоброзичливці будуть ставити вам палиці в колеса при кожному зручному випадку.

Бачити у сні голих чоловіків, що купаються в річці — передвіщає безліч шанувальників.

Голі чоловіки, миються в лазні — ревнивий залицяльник доставить масу неприємностей вам і вашим батькам.

Милуватися уві сні своїм молодим і чудово складеним тілом, оголившись перед дзеркалом — передвіщає, що ви будете постійно оточені увагою чоловіків, але далі цього ні з одним з них справа не піде.

Бачити себе оголеною зі старим і в’ялим тілом — такий сон наяву віщує скандал і заплямовану репутацію серед колег.

Опинитися оголеною в багатолюдному місці і засоромитися цього, намагаючись прикрити свою наготу — означає, що наяву піддастеся спокусі таємної пристрасті.

Якщо з вас зриває одяг розлючена суперниця — це до розладу любовних відносин, якщо чоловік — не встоїть перед спокусником.

Бачити себе голою на жіночому пляжі — передвіщає загострення відносин з чоловіком або коханцем.

Якщо ви опинилися на пляжі нудистів — в реальному житті зіткнетеся з фінансовими труднощами; якщо при цьому звертаєте підвищену увагу на чоловічі достоїнства — вам загрожує бідність і зневіру від постійних негараздів.

Тікати голою від оголеного чоловіка — говорить про те, що ваше кокетування і лукавство послужать вам погану службу в справі спокушання вподобаного чоловіка.

Якщо уві сні чоловік застав вас голою в ліжку з коханцем — значить, наяву не уникнути сімейної сварки.

Бачити себе голою в лазні — знак радісних подій.

Бачити голих дітей — до сильного переляку.

Сонник XXI століття
Бачити в сні себе нагим з прекрасним тілом — до благополуччя; бачити тіло з ушкодженнями — до особистої неприємності; інших бачити голими — до скандалу.

Несподівано у сні опинитися голим, втратити одяг, забути її надіти і спокійно ходити — означає, що вас може очікувати небезпека через вашу зайвої самовпевненості та повної безвідповідальності.

Опинитися голим і злякатися цього, засоромилась — застереження, що вас виведуть на чисту воду, що ви не такий, яким ви є насправді, і вас мучить совість.

Перед людьми роздягатися — символ перестороги від помилок, від дій, які принесуть шкоди; на вулиці оголятися — знак того, що чекають ґрунтовні зміни в житті; роздягатися у сні — знак того, що ви будете терпіти що-небудь зі своєї вини, чи не намагаючись що-небудь змінити в житті.

Якщо уві сні ви ходите роздягненим серед людей і ніхто цього не помічає — такий сон означає інтенсивне і виключно духовне спілкування, ви зможете впливати на людей.

Багато дівчат голих бачити — означає брехня, чоловікові красиву голу жінку бачити — означає багато радості і удачу, стару голу — до смутку, відчаю, чоловіку чоловіка голого бачити — означає відкрити таємницю.

Багато голих людей бачити — до п’яним в будинку.

Якщо роздягаєтесь уві сні ви — це означає, що стреси можуть призвести до погіршення стану здоров’я; роздягається хтось — значить, вас будуть хвилювати проблеми інших людей, що негативно позначиться на вашій енергії.

Чоловікові дівицю роздягати — до великого щастя, чужу дружину — означає, що ви можете отримати шкода від легковажного вчинку.

Роздягати уві сні — до хвилювання, сварці.

Бачити або перебувати у сні в роздягальні — означає, що у вас сильне емоційне напруження; необхідно побути в компанії приємних людей, вам стане спокійніше.

Англійська сонник
Бачити у сні свою наготу — поганий знак, що передвіщає бідність, безчестя, нещастя.

Якщо Ви займаєтеся бізнесом — Вас чекає повний провал, банкрутство і мало не в’язниця.

Якщо Ви плаваєте на морських судах — знайте, що Вам загрожує шторм, корабельна аварія і важкі випробування.

Якщо Ви фермер — вам належить неврожайний рік, падіж худоби, пограбування. Закоханому такий сон — говорить ось що: та, за якою він доглядає, ніколи не вийде за нього заміж, а одружується він на жінці егоїстичною і деспотичної, з важким характером. Її нерозсудливість і самовдоволення неминуче призведуть до розвалу їх сім’ї.

Людям, які перебувають у шлюбі — цей сон передвіщає подружню невірність, злидні і неблагополучних дітей.

Сонник Цветкова
Бути нагим — хвороба, нещастя, неприємності; чоловіча — страх (для жінки); жіноча — до хвороби.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі