Наклеп. До чого сниться Наклеп

Якщо вам сниться, що ви оклеветан — значить, у дійсному житті вам властиві безчесні вчинки і невежественность.

Якщо ж ви самі обмовили когось — вам загрожує втрата друзів, які не винесли вашого егоїзму.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви когось обмовили — чекайте втрати коханого (коханої).

Сонник Езопа
У народі кажуть: «Бійся наклепника, як єретика!», «Хто неправдою живе, того бог вб’є!», «Робила не брехнею — все вийде по божу!», «Правда світліше сонця», «Без правди не життя, а виття »,« Бреше, і оком не моргне ».

Швидше за все, ситуація, в якій ви кого-небудь обманюєте або вам хтось говорить неправду — є те, що в реальному житті ви зіткнулися з яким-небудь з цих народних виразів.

Можливо, також, що така ситуація виникла у вашому сні ще й тому, що наяву ви багато думали про відомої народної прикметою: «Коли чхнув, то бути правді!»

Якщо уві сні ви обдурили кого-небудь — то в реальному житті у вашому оточенні є людина, на яку можна покластися. Ваша довіра до нього в даний час до нього невиправдано; він використовує ваші таємниці проти вас.

Якщо ви обманюєте людини заради його ж користі — то незабаром ви першим дізнаєтеся страшну новину. Ви будете довго маятися сказати чи ні своїм близьким цю новину. При вирішенні це проблеми, незважаючи на те, що говорити правду потрібно завжди, пам’ятайте одну просту істину, що буває на світі «брехня в порятунок».

Якщо вам приснилося, що вас хтось обдурив — то наяву будьте обережнішими при спілкуванні з близькими вам людьми. Викрити свого знайомого у брехні — погана ознака. Ваше припущення про те, що ваш друг своїми діями шкодить вам підтвердиться.

Якщо уві сні вас звинуватять в обмані, хоч ви говорите правду — то такий сон свідчить про те, що вам не зовсім довіряють оточуючі. Причина цьому у вашій легковажності і несамостійності.

Сонник від А до Я
Наклепники, дошкульні вас у сні своїми домислами — віщують, що наяву ви опинитеся в двозначному становищі щодо чоловіка і коханця, випадково дізналися один в одному давніх добрих знайомих. Якщо уві сні вас обмовили друзі — стало бути, в реальному житті ви можете опуститися до безчесних вчинків щодо них.

Якщо на вас обмовляють вороги — це знак появи у вашому оточенні зловмисного людини.

Обмовляти уві сні на своїх ворогів — обставини реального життя зміняться для вас від хорошого до поганого. Обмовляти друзів — загрожує наяву їх втратою через власну непоступливість і впертості. Анонімна наклеп — означає турботи і занепокоєння від товаришів по службі на роботі і від дітей вдома.

Англійська сонник
У сні Вас страшно обмовили — не турбуйтеся, Наяву все буде навпаки. Ваш авторитет не захитається, люди як і раніше будуть глибоко поважати Вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі