Намисто. До чого сниться Намисто

Якщо жінка бачить у сні, що вона отримує в подарунок намисто — це знак того, що вона має люблячого чоловіка і прекрасний будинок.

Втратити намисто — означає, що їй рано доведеться випробувати гіркоту тяжкої втрати.

Побачити на собі гарне намисто — передвіщає вам високі почесті, у праві на які ви будете сумніватися. Жінці цей сон — передвіщає декілька не дуже щирих шанувальників.

Сонник закоханих
Дівчина, якій уві сні дарують намисто — матиме гідного чоловіка і багатий будинок.

Втратити уві сні намисто — поганий знак, що передвіщає раннє самотність і втрату коханої людини.

Якщо жінка в сні побачить намисто на собі — це означає, що у неї з’являться нещирі шанувальники.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Намисто уві сні — символізує обов’язки, які людина приймає на себе добровільно.

Красиве, дороге намисто — означає, що успіх вам може забезпечити вміння тримати себе в суспільстві, а також мистецтво підтримувати хороші відносини з впливовими людьми.

Якщо намисто занадто важке або як-небудь заважає вам у сні — це означає, що вам буде важко триматися в рамках пристойності. Можливо, якісь події викличуть у вас хвилю неприємних почуттів, які ви всіма силами будете намагатися приховати, щоб не втратити обличчя.

Втратити або зламати намисто уві сні — знак того, що, забувши про правила пристойності і гарного тону, ви ризикуєте втратити своє становище.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні з четверга на п’ятницю, що отримуєте в подарунок намисто — підтвердження того, що ви маєте люблячого чоловіка і прекрасний будинок.

Якщо уві сні з неділі на понеділок ви втратили намисто — значить, вам незабаром належить випробувати гіркоту тяжкої втрати.

Побачити на собі гарне намисто уві сні з вівторка на середу — до похвали.

Сонник від А до Я
Побачене уві сні намисто — передвіщає зраду, зраду і подружню невірність.

Золоте намисто — обіцяє щастя видящей його уві сні.

Нашийник замість намиста — означає залежне становище в сім’ї.

Якщо уві сні ви отримуєте в подарунок гарне і дороге намисто — то це означає відданого і ніжно люблячого друга. Перлове намисто — знак великих почестей і визнання заслуг.

Сон, в якому чоловік дарує вам діамантове кольє — передвіщає, що у вас виникнуть сумніви в істинності його намірів по відношенню до вас.

Порвати намисто — означає втрати і збитки, винити в яких вам доведеться тільки себе і нікого іншого.

Закласти намисто в ломбард — означає фінансові труднощі.

Сонник XXI століття
Бачити намисто з золота — на щастя; бачити уві сні нашийник замість намиста — означає, що ви можете потрапити в залежне становище.

Англійська сонник
Сон, у якому Ви бачите себе в красивому і дорогому намисто — впевнено обіцяє, що Ви незабаром завоюєте серце дуже багатої людини. Приємне тривалий залицяння закінчиться щасливим шлюбом. Безліч чарівних дітей, здебільшого дівчаток, будуть даром чистої і щирої прихильності. Всі вони, ставши дорослими, дуже красивими дівчатами, вийдуть заміж за заможних людей.

Якщо жінці сниться, що вона ненавмисно розірвала намисто і воно розсипалося — її діти будуть болісними або помруть молодими, а вона в старості потребуватиме товаристві друзів і терпіти негаразди.

Еротичний сонник Данилової
Якщо жінка отримує уві сні в подарунок намисто — це знак того, що в неї є (або буде в найближчому майбутньому) прекрасний чоловік, який шалено її любить і жодного разу їй не зраджував.

Сон, в якому жінка бачить на своїй руці або шиї намисто — обіцяє їй безліч шанувальників.

Втратити уві сні намисто або продати — до втрати коханої людини.

Езотеричний сонник
Намисто — вказує на неправильне відносини з людьми. Вам дають, ви одягаєте хтось вважає вас своєю власністю. Ви даруєте, даєте ви забули, що людина не річ, і ви йому не господар.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі