Напад. До чого сниться Напад

Піддатися уві сні бандитському нападу — знак того, що Вам стане відомо про чиюсь невірності.

Бути самому в числі нападників — до власних неприємностей. Іноді такий сон говорить про те, що Вам вдасться викрити своїх таємних ворогів. Молодій людині такий сон — рекомендує проявляти побільше твердості у відносинах зі своєю коханою.

Сонник від А до Я
Нападати уві сні на когось з несправедливими звинуваченнями і докорами — є застереженням самій не опинитися незаслужено ображеної. Піддатися нападкам упередженої критики — означає, що незабаром отримаєте давно очікувані гроші.

Якщо на вас хтось раптово нападає уві сні із засідки — стало бути, вас підстерігає небезпека на дорозі. Сон, в якому на вас нападає з вилами п’яний мужик — означає, що у вас є або з’являться особисті вороги, які візьмуться всіляко докучати вам.

Сон, в якому на вас нападають відьми та інша нечиста сила — передвіщає розлад справ як на роботі, так і вдома. Оборонятися списом від насідають на вас злісних карликів — говорить про те, що наяву спростуєте всі звинувачення на свою адресу, довівши свою чесність. Нападати на когось з ножем у руках — означає, що наяву проявите кепські риси свого характеру, несправедливо обійшовшись з друзями.

Сон, в якому на вас нападають акули — пророкує невдачі, які повалять вас в крайню ступінь відчаю. Якщо кит нападає на судно, на борту якого ви пливете в океані, і перевертає його — наяву це обернеться для вас нещасним випадком або хворобою.

Нападники на вас змії — означають, що ви опинитеся безсилою жертвою в руках своїх ворогів. Якщо на вас нападає розлючена кішка, сильно кусаючись і намагаючись видряпати вам очі — це загроза втрати майна та репутації в ході нерівної тяжби, на яку підуть усі ваші заощадження.

Езотеричний сонник
Нападати — на вас ваші побоювання. Ви передбачаєте загрозу з чиєїсь сторони.

Ви нападаєте — не сподівайтеся тільки на свої сили. Вам потрібна допомога або порада компетентної людини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі