Наречена. До чого сниться Наречена

Якщо молода жінка бачить себе під час сну нареченою — це пророкує їй отримання спадщини, яке надзвичайно її порадує. Але лише в тому випадку, коли вона із задоволенням одягає на себе весільне вбрання. Якщо при цьому у неї неприємні відчуття, вона буде страждати від розчарувань у своїх уподобаннях.

Побачити в сні, що ви цілуєте наречену — значить щасливе примирення друзів.

Якщо наречена цілує інших — це пророкує вам безліч близьких і задоволень.

Якщо вона цілує вас — такий сон пророкує вам прекрасне здоров’я. Можливо, що ваша кохана несподівано отримає спадщину.

Цілувати наречену і помітити, що вона виглядає втомленою і хворий — означає, що вам не доставлять задоволення успіх і дії ваших друзів.

Якщо реальна наречена бачить уві сні, що вона байдужа до свого чоловіка — це пророкує масу неприємних обставин, які зіпсують їй кілька днів до її нового життя.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона наречена і отримує задоволення від того, що надягає вінчальну сукню — це передвіщає їй одержання спадщини і вигідний шлюб.

Однак якщо їй неприємно одягати весільну сукню — це означає, що вона розчарується в любові.

Якщо вам сниться, що ви цілуєте наречену — це означає, що ви помиріться зі своєю коханою. Якщо наречена цілує вас, ваша обраниця отримає спадок і стане багатою.

Якщо справжньою нареченій сниться, що вона незадоволена своїм чоловіком — це означає, що перші дні її життя з чоловіком будуть затьмарені неприємностями.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Наречена у сні — символізує зміни і новизну. Чим щасливіші вона виглядає у вашому сні, тим краще обіцяють бути і зміни.

Бачити у сні чиюсь наречену — знак того, що ви можете взяти участь в якомусь великому починанні.

Молода і красива наречена — передвістя успіху і радості.

Побачити в ролі нареченої стару — це сигнал про те, що ви ризикуєте запізнитися із здійсненням якихось важливих задумів.

Якщо уві сні жінка бачить себе нареченою — то такий сон обіцяє їй доленосні зміни і початок нового періоду в її житті.

Сонник для всієї родини
Наречена — ви отримаєте несподіваний спадок, у вашому житті настане «біла смуга», якщо ви побачите себе у сні нареченою, яка радіє своєму наряду. Ви розчаруєтеся в своєму обранцеві або в обраній професії (якщо ви вчитеся, то поміняєте місце навчання), якщо уві сні ви з небажанням приміряли вінчальну сукню.

Якщо уві сні ви, вітаючи наречену, поцілували її в щоку — то наяву ви помиріться з людиною, з яким довго були в сварці.

Якщо ви бачите нареченою себе і цілуєте інших — ваше подальше життя буде виконана задоволень, у вас з’явиться багато друзів.

Якщо уві сні вас цілує наречена — довгі роки ви не будете скаржитися на здоров’я. Не виключено, що ваш обранець отримає багатий спадок.

Цілувати наречену, незадоволену церемонією — означає заздрість по відношенню до рідних і близьких.

Сонник від А до Я
Бачити у сні наречену у шлюбній сукні і з квітами — передвіщає обдурені очікування і нездійснені мрії.

Побачити вінок нареченої — до щасливому дозволу невизначеного і скрутного становища.

Цілувати в сні наречену — обіцяє примирення ворогуючих сторін.

Наречена, яка, підпивши на весіллі, цілує відчайдушно всіх гостей поспіль і не по одному колу — такий сон віщує який побачив його масу добрих друзів, з якими завжди можна весело провести час у тісній компанії.

Бачити в сні себе подружкою нареченої на її весіллі, яку наречена цілує зі сльозами щастя на очах — це до прекрасного самопочуття протягом всього майбутнього дня.

Цілувати в сні наречену, на місці якої могли б опинитися Ви — це означає, що Вас не порадують успіхи Ваших друзів і не завдасть приємності спілкування з ними.

Для нареченої бачити сон, в якому вона в розпал весілля позбавляється свого новоспеченого чоловіка — передвіщає безліч непередбачених і вкрай небажаних обставин, які в реальному житті затьмарять її майбутнє незабаром одруження.

Якщо нареченій сниться, ніби молодий чоловік дарує їй в день весілля дорогоцінне намисто і браслет — це віщує, що у неї виникнуть сумніви в його вірності в ході запойной і недолугої весілля.

Еротичний сонник Данилової
Якщо дівчина в сні бачить себе нареченою і виходить заміж — в реальному житті її чекає вигідну пропозицію. Причому зовсім не обов’язково, що їй запропонують стати чиєюсь дружиною, швидше за все, впливова людина захоче бачити її в ролі своєї коханки.

Якщо наречену у сні бачить чоловік — такий сон попереджає його про вимушену одруження в результаті вагітності партнерки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі