Наркотики. До чого сняться Наркотики

Бачити у сні, що ви приймаєте наркотик — означає, що, незважаючи на видиму фізичну слабкість, ви володієте величезним впливом на інших. Цей сон попередження: ви повинні обмежувати свій вплив на людей.

У сні запобігати прийом наркотиків іншими — означає, що ви в реальному житті даруєте людям добро і радість.

Побачити в сні, що ваша кохана, розчарувавшись у житті, приймає наркотики — означає прийдешні невдачі в справах і втрату одного.

Давати їх комусь — передвіщає легке нездужання одного з ваших домочадців.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви бачите наркотичну ломку у когось з ваших знайомих — цей сон означає, що хтось у вашому оточенні намагається обмовити вас, перед вами надягаючи маску доброзичливості.

Якщо вам сниться, що ви приймаєте наркотики — то в реальному житті вам слід обмежувати свій вплив на інших людей, в тому числі і на вашого обранця (обраницю).

Сон, в якому ви заважаєте кому-небудь приймати наркотики — означає, що люди шукають з вами спілкування, так як ви людина добра і миролюбний.

Якщо ж вам сниться, що ваша обраниця приймає наркотики наяву — чекайте втрати коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Наркотики у сні — символізують обман, помилки, порожні ілюзії і марні сподівання.

Бачити у сні наркотики або приймати їх — знак того, що наяву ви неадекватно сприймаєте реальність і ризикуєте стати жертвою своїх помилок.

Торгівля наркотиками у сні — знак шахрайства і відвертого шахрайства.

Купувати наркотики — попередження про те, що ваші хибні уявлення або чийсь обман можуть привести до великих фінансових втрат.

Сонник Хассе
Піддатися дії наркотиків — переміжна хвороба, або занепад сил.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви приймаєте наркотики — це говорить, що ви в реальному житті схильні до багатьох спокусам, перед якими не можете встояти в силу поступливості або нестачі спрямованості.

Піддатися уві сні впливу наркотиків — передвіщає хворобу або занепад душевних сил. Кошмарні бачення, викликані нібито їх дією — пророкують плутанину і хаос у ваших любовних стосунках з багатьма партнерами.

Купувати у сні опіум — говорить про те, що, тільки діючи швидко і рішуче, можете запобігти наступну на вас біду. Якщо вас умовляють уві сні спробувати наркотики — це передрікає невдачі в справах і втрату друзів. Сон, в якому ви рятуєтеся від цієї згубної звички — означає, що в реальному житті знайдете бажане щастя.

Давати комусь наркотики — передвіщає легке нездужання когось із вашої родини.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, як ви приймаєте наркотик — означає, що ваш авторитет непохитний; запобігати по сні прийом наркотиків іншими — означає приносити людям користь; бачити, що наркотики приймає ваша кохана — до невдач у справах та сварці з одним.

Якщо уві сні ви даєте наркотики кому-небудь — це означає легке нездужання когось із членів вашої родини.

Бачити, що ви курите уві сні анашу — до появи у вас заможних спонсорів, продавати комусь анашу — до глибокого розчарування в коханій людині.

Для заміжньої жінки бачити в сні себе кращий анашу — до сімейній сварці через її поведінки, для чоловіка такий сон — до неприємностей на службі.

Якщо вам сниться, що ви приймаєте наркотики — в реальному житті вам слід обмежувати свій вплив на інших людей, в тому числі і на вашого обранця (обраницю).

Сон, в якому ви заважаєте кому-небудь приймати наркотики — означає, що люди шукають з вами спілкування, так як ви людина добра і миролюбний.

Якщо ж вам сниться, що ваша обраниця приймає наркотики — наяву очікуйте втрати коханої людини.

Еротичний сонник Данилової
Побачений у сні наркотик — вказує на те, що в реальному житті ви піддастеся нездоровим захопленням і насолод сексуального плану. Намагаючись урізноманітнити своє інтимне життя, ви, швидше за все, вирушите на пошуки місць для екстремального сексу.

Бачити у сні іншої людини, яка приймає наркотик — будьте уважні до свого близькій людині, він може втягнути вас в якусь небезпечну історію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі