Нашийник. До чого сниться Нашийник

Собачий нашийник уві сні — символізує придушення почуттів. Якщо у своєму сновидінні ви звернули на нього увагу — такий сон, швидше за все, закликає вас контролювати свої почуття, стримуючи невдоволення і не даючи волі агресивним емоціям.

Бачити нашийник, одягнений на якого-небудь людини — означає, що вам доведеться протистояти невдоволенню оточуючих, через що назовні може прорватися і ваше власне невдоволення.

Сонником О.Смурова
Сон про нашийнику віщує небезпеку, позбавлення і залежність від чужої волі. Іноді такий сон може пророкувати шлюб з примусу чи необхідності або ж матеріальну залежність від якоїсь людини.

Несподівано побачити уві сні свого коханого в нашийнику і здивуватися означає, що він йде на поводу у ваших ворогів.

Якщо уві сні ви не можете зняти з нього нашийник, то вплив ваших недоброзичливців на вашого коханого виявиться сильнішим вашого власного, і тоді в реальному житті вам доведеться або змиритися з цим фактом, або розлучитися з цією людиною. Переляк в такому сні — це знак того, що вам доведеться розлука з коханим або ж розлучення.

Сонник Хассе
Приснився нашийник — це знак небезпеки, попадання в залежність, поневірянь, які увійдуть у ваше життя вже в недалекому майбутньому.

Цей предмет був красиво обробленим, багато прикрашеним, з дорогоцінними каменями — сон до життя дуже забезпеченою, але невільною.

Побачити нашийник на людині — це до скоєння вами жорстокосердого вчинку.

На власній шиї — сон означає, що ви станете жертвою деспотичного людини.

Одягти нашийник на знайомого — сон до любові без взаємності.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився кований нашийник — хтось замишляє проти вас недобре; якщо приснився простий, шкіряний нашийник — ваша свобода буде обмежена.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі