Натовп. До чого сниться Натовп

Бачити у сні безліч добре одягнених людей, що знаходяться разом з вами на банкеті або званому вечорі — передвіщає довгоочікувану зустріч з улюбленими друзями. Якийсь неприємний інцидент, який зруйнував атмосферу вечора, обіцяє вам втрати і несподівані розчарування. Після такого сну можливі серйозні конфлікти в країні.

Ошатна юрба в церкві — передвіщає безліч дрібних неприємностей або серйозне нещастя, яке потрясе вас.

Натовпи людей на вулицях — до пожвавлення в справах, настанню сприятливого періоду вашої діяльності.

Якщо ви уві сні голосно говорите, намагаючись перекричати шум натовпу — значить, наяву ви будете прагнути випередити інших у спільній справі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Натовп у сні — символізує збуджений стан.

Опинитися в сні в гущі людей — знак того, що найближчим часом якась метушня може захопити вас. Такі сни віщують безліч непорозумінь, несподіваних конфліктів і сварок.

Якщо натовп одягнена ошатно й святково — це означає, що суєта буде викликана якимись позитивними подіями.

Оратор, який виступає перед натовпом — підказує, що причиною метушливого збудження може стати якийсь обман або помилкова інформація.

Бачити дивно мовчали, нерухому натовп — свідчить про те, що ви перебуваєте в крайньому нервовому напруженні і ризикуєте в будь-який момент вибухнути. Після такого сну вам краще якось розслабитися і постаратися зняти зайву напругу.

Сонник для всієї родини
Натовп — ви відчуєте себе самотнім, ваші ідеї ніхто не підтримає. Але не втрачайте надії і досягайте бажаного, і вам пощастить.

Сонник XXI століття
Бачити у сні велику юрбу — до страху, слабкості протистояти ворогам; штовханину, тисняву у сні — до здійснення недобрих передчуттів.

Еротичний сонник Данилової
Шумна, строката і весела юрба — у вашому сновидінні символізує повну задоволеність в інтимному плані. Ви отримуєте від життя все, що вам потрібно, і відчуваєте себе досить щасливим.

Якщо ви загубилися в натовпі, збилися зі шляху — це означає, що ви відчуваєте дискомфорт і самотність, навіть якщо насправді у вас є постійний партнер. Ви прагнете піти від гнітючої вас оточення, але всі спроби виявляються марними.

Езотеричний сонник
Знавісніла, розлючений натовп — у найближчому майбутньому можливе повстання, громадянська війна, погром.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі