Небезпека. До чого сниться Небезпека

Бачити себе в сні в смертельно небезпечної ситуації — означає, що ви виберетеся з невідомості і займете поважне становище; але якщо ви не змогли уникнути неминучої небезпеки і помрете в сні або будете страждати від рани — то наяву ви зазнаєте збиток у справах, а вдома вам будуть докучати дрібні неприємності.

Якщо ви закохані — сон обіцяє, що ваші плани на майбутнє не витримають перевірки часом і ви відмовитеся від них.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні якусь небезпечну ситуацію, якщо вона не заподіює вам ніякої шкоди (або якщо вам вдалося уникнути безпосередньої загрози) — означає, що наяву вам слід довіряти своїй інтуїції, яка допоможе домогтися значного успіху.

Якщо ж, потрапивши у сні в небезпечне становище, ви не зумієте вирватися з нього до того, як прокинулися — такий сон свідчить, що ваші нерви знаходяться в нестійкому стані, і наяву це загрожує для вас безліччю дрібних, а іноді і великих, неприємностей.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви піддаєтеся небезпеки, мало не смертельному ризику, на який пішли свідомо — в реальності такий сон обернеться повним успіхом вашого спочатку сумнівного підприємства. Бачити в небезпеці свого коханого, для молодої дівчини — означає сварку з ним наяву.

Якщо ви опинилися в небезпечній ситуації абсолютно несподівано — значить, значення сну залежить від того, яким чином вирішилася ситуація в сновидінні: благополучним або навпаки.

Якщо уві сні вас залишили в небезпеці одну ваші друзі, боягузливо втікши — значить, в реальному житті вас чекають втрати і ви втратите всякої надії залагодити свої справи прийнятним для вас чином.

Сон, в якому ви, нехтуючи небезпекою, встаєте на захист дорогих вам людей — передвіщає, що незабаром справи ваші підуть в гору на заздрість всім недоброзичливцям.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилося, що ви потрапили в небезпечну ситуацію, яка вас лякає — такий сон говорить про те, що наяву ви нарешті-яких позбудетеся від підозр і докорів з боку близької людини щодо ваших колишніх інтимних відносин.

Якщо уві сні вам не вдалося уникнути небезпеки, наприклад вас поранили або ви потрапили в полон — це обіцяє великі неприємності з коханою людиною.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі