Небіжчик. До чого сниться Небіжчик

Небіжчик — цей символ має різні значення. Зазвичай, якщо небіжчик нічого не просить і не проявляє невдоволення, не висловлює претензій — значить сон сниться до зміни погоди.

Бачити у сні, що люди засуджують того, хто лежить у труні — до неприємностей; готуйтеся до конфлікту з начальством; до сварки з сусідами або незнайомими людьми.

Бачити у сні людини, яка давно помер, так, ніби він все ще живий — до зміни погоди.

Бачити людину, яка своїм блідим видом дуже нагадує небіжчика — до хвороби; до бесіди з одним, у якого серйозні проблеми; до побачення з старими людьми.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Небіжчик у сні — означає віджилі почуття. Сон підказує, що якісь справи або проблеми скоро повинні, втратити для вас своє значення, і у вашому житті почнеться якийсь новий період. Нерідко такі сни віщують звичайна зміна погоди, але можуть повідомляти і про більш важливі зміни.

Якщо уві сні вам ніяк не вдається позбутися мерця — це підказує, що наяву якісь події минулого ніяк не дають вам спокою, неабияк ускладнюючи вам життя. Такий сон закликає звільнитися від вантажу минулих спогадів й жити не вчорашнім, а сьогоднішнім днем.

Смерть когось із близьких чи хороших знайомих, побачена у сні — вказує на те, що з якихось причин почуття, що зв’язують вас з цією людиною, в реальності можуть ослабнути або згаснути.

Бачити у сні раніше померлих родичів або близьких людей живими і розмовляти з ними — передвіщає якісь зміни у вашому житті. Якщо вони звуть вас до себе — такий сон попереджає вас про смертельну небезпеку.

Бачити раніше померлих родичів спокійними і безтурботними — знак того, що ви можете довіряти свою долю і не хвилюватися через дрібниці.

Нерідко розмови уві сні з людьми, які не так давно померли — попереджають про реально загрожує вам небезпеки.

Самому померти уві сні — передвіщає, що у вашому житті повинен початися новий етап, який обіцяє змінити все ваше життя.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите небіжчиками своїх рідних — провіщає їм багато років благополучного здравствованія, якщо вони насправді живі; якщо ж вони і так небіжчики — такий сон віщує зміну вашого настрою, який буде залежати або від погоди за вікном, або від того, з якої ноги ви встали.

Бачити небіжчиком свого коханого — передвіщає сумне розставання з ним. Бачити покійницею себе, якщо вас ховають у сні скромно і наспіх — до занепокоєння і розчарувань, а якщо урочисто і з безліччю народу — такий сон говорить про те, що незабаром коло ваших друзів значно розшириться і ви придбаєте широку популярність.

Сон, в якому прівідевшееся небіжчик покінчив життя самогубством — передвіщає зраду з боку вашого чоловіка або коханця.

Небіжчик, страчений як злочинець — передвістя образ і образ, які завдадуть близькі люди в стані крайнього збудження по приказці: «Що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці».

Бачити потопельника або жертву аварії — означає, що вам належить відчайдушна боротьба за збереження своїх майнових прав.

Сон, в якому вас оточують ожилі небіжчики, що перетворилися в упирів, спраглих напитися вашої крові — такий кошмар віщує безліч прикрих неприємностей в особистому житті і погіршення становища в суспільстві.

Бачити труну з покійником у себе в квартирі — передвіщає розбрати в сім’ї на грунті зловживання спиртним. Хто говорить небіжчик, який просить вас допомогти йому піднятися з гробу — до злісних наклепів і наклепі.

Випав з гробу небіжчик — до травми або нездужання, впасти на нього — незабаром отримаєте звістку про смерть когось із близьких людей.

Виявити небіжчика у себе в ліжку — означає успіх в безперспективному спочатку справі.

Обмивати і одягати покійника — до хвороби, ховати — вам повернуть те, що ви ж не сподівалися отримати назад.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі