Небо. До чого сниться Небо

Сон про небо — обіцяє виняткові почесті і захоплюючу подорож в самому вишуканому товаристві, якщо небо у вашому сновидінні ясне і чисте. В іншому випадку цей сон означає розбиті надії і жіночі образи.

Якщо вам сниться, що ви летите по небу в оточенні химерних ликів і фантастичних тварин і дивував відбувається або у сні, або коли опам’ятаєтеся від сну — це означає, що все горе, вся та болісна біль, чіпати навіть грубі нерозвинені душі, закінчиться краплею ревнощів , яку вмістить ваша нещасна любов, а невірність буде розвінчана.

Побачити в сні багровеющее небо — знак заколотів і громадських хвилювань.

Небо зоряне — означає, що ви вступаєте на шлях справжньої боротьби за право втілитися в цьому житті, але боротьба ця буде успішною для вас.

Якщо ви бачите освітлене небо з небесними світилами — сон обіцяє майбутню вам величезну роботу духу, повернення до природи, яка дасть вам мудрість і розраду.

Якщо ви бачите себе піднесеним на небеса — то цей сон передвіщає вам невдалу спробу скористатися відкрилися перед вами прекрасними можливостями і досягти успіху у своїй роботі.

Якщо ж ви уві сні підіймаєтеся на небо по сходах — сон обіцяє вам швидке піднесення в суспільстві, яке, однак, не принесе вам бажаного задоволення, так як ви не заплатите за нього ніякими зусиллями.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося чисте безхмарне небо — такий сон обіцяє приємне романтичну подорож, під час якого у вас є шанс зустріти свого обранця.

Похмуре і похмуре небо — передвіщає розчарування в коханні і жіночі образи.

Якщо вам сниться, що ви піднімаєтеся на небо по сходах — це означає, що завдяки вдалому шлюбу ви займете чільне становище в суспільстві, однак це не принесе вам задоволення, оскільки не зажадає від вас практично ніяких зусиль.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Небо у сні — символізує долю, змінити яку людина не в силах.

Бачити у сні, що в небі розгортається якась подія — означає, що і наяву ви можете випробувати щось подібне. Найчастіше такі сни несуть в собі не прямий, а символічний зміст.

Чисте, ясне небо — передвіщає удачу і благополуччя.

Грозові хмари — це попередження про небезпеку. Можливо, наяву ви ризикуєте викликати чийсь гнів.

Багряні хмари — попереджають про раптові спалахи агресії, жертвою якої ви можете стати. Після такого сну краще уникати конфліктних ситуацій.

Білі хмари в небі — ознака вашої мрії. Схоже, вашим життєвим планам не дістає чіткості і визначеності.

Сонник Хассе
Небо ясне — успіх у підприємствах; покрите хмарами — подолати перешкоди; у вогненних хмарах — чекає велика радість; всіяне зорями — отримаєш велику спадщину; підніматися в небо — доб’єшся захисту; темне — грізна небезпека.

Сонник від А до Я
Ясне блакитне небо у сні — передвіщає вам успіх в підприємстві, почесті і гроші, які ви зможете витрачати не економлячи. Похмуре, затягнуте низькими хмарами небо — знак серйозних перешкод в любові і безглуздих образ.

Грозове небо зі спалахами блискавок в чорних хмарах — передвістя великої радості та урочистого збору гостей з цього приводу. Якщо з неба не перестаючи ллє дощ — це обіцяє вам надійний захист в особі вірних і відданих друзів, якщо ж сипле сніг або січе град — це віщує смутні часи і ймовірність втратити стану.

Нічний небосхил, всипаний яскравими зірками з місяцем посередині — перед вами відкриється перспектива досягти всього, чого побажаєте, якщо пожертвуєте дечим дорогим для вас.

Темна, абсолютно безпросвітна безодня нічного неба — отримаєте несподіваний спадок від казна-звідки оголосили родича.

Вогненні сполохи в небі — віщують милі сімейні радощі і любовні втіхи на подружньому ложі.

Небосхил, яскраво освітлений серед ночі спалахом падаючого великого метеорита — такий сон говорить про майбутню вилазці на лоно природи у веселій компанії друзів.

Якщо уві сні ви літаєте в небі, змахуючи руками, як крилами — це означає, що вас чекає безмірне щастя, якого ви так довго домагалися. Бачити пурхають в небі птахів, комах або тварин — досягнете захисту своїх законних прав при розподілі майна або спадщини.

Підніматися в небо на літаку чи іншому транспортному повітряному засобі — означає невдалу спробу домогтися успіху протизаконними засобами.

Підніматися в небо по звисає звідти нескінченній сходах — обіцяє вам успішну кар’єру і налагоджену сімейне життя.

Сонник XXI століття
Якщо ви бачите в сні ясне і чисте небо — це знак того, що вам будуть надавати всілякі почесті або ви вирушите в захоплюючу подорож.

Бачити у сні блакитне небо — передвістя ваших успіхів, знак подолання труднощів; зоряне небо — на радість; червоне небо — до сварки; небо з блискавкою побачити — до щасливого випадку.

Похмуре, закрите хмарами небо — служить закликом до терпіння, подоланню тимчасових труднощів.

Бути в хмарах — до отримання новини, новій посаді.

Якщо уві сні, закинувши голову, дивитися в небо — це передвістя багатства і знатності; якщо небо прояснюється після дощу — це знак того, що пройдуть всі печалі і турботи.

Еротичний сонник Данилової
Сон, в якому ви бачите чисте блакитне небо — обіцяє захоплюючу подорож, де є ймовірність познайомитися з цікавим, приємним людиною. Саме його ви чекали все своє життя, саме він здатний подарувати вам радість кохання і щастя сімейного життя.

Якщо уві сні ви літаєте по небу і бачите землю з висоти пташиного польоту — уважно і з цікавістю спостерігаючи, що відбувається внизу, це говорить про те, що в реальному житті ви проявляєте обережність, перш ніж вступати з кимось в інтимні стосунки.

Бачити у сні небо, затягнуте хмарами, похмуре, з дощем і блискавками — вас чекає крах надій, які ви покладали на близьку людину, і образи, які він вам заподіє найближчим часом.

Сонник Цветкова
Небо світле — успіх; блакитне — очікувати добра; червоне — сварка; зоряне — виконання бажань, великий спадок; темне, без зірок — небезпека; у вогненних хмарах — велика радість; в червоних, багряних хмарах — важка хвороба.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі