Ненависть. До чого сниться Ненависть

Якщо дівчині сниться, що її коханий ненавидить її — це означає, що вона зустріне людину, союз з яким не принесе їй щастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Найчастіше почуття ненависті уві сні — відображає ваші реальні емоції. У цьому випадку сон закликає вас як-небудь вирішити проблему, щоб позбутися цього руйнівного почуття.

Якщо ж наяву ви не можете зрозуміти причину тієї ненависті, яку відчули уві сні — це означає, що у вас в душі скупчилася велика маса негативної енергії, що вимагає виходу або який-небудь розрядки. Можливо, вас підспудно обтяжують якісь проблеми або минулі образи. Такі сни попереджають про те, що якщо ви не зумієте позбутися негативу і не навчитеся бачити світ зі світлої сторони, ваші емоції загрожують вирватися на свободу, ускладнивши вам життя і зіпсувавши відносини з оточуючими.

Сонник від А до Я
Випробовувати в сні почуття ненависті до якоїсь людини — означає, що наяву вам доведеться вибачитися перед кимось за свою грубість і запальність.

Якщо ви в пориві гніву заявляєте уві сні своєму чоловікові або коханому, що ненавидите його — в реальній обстановці вам такі слова аж ніяк не пройдуть даром, ви за них поплатитеся найжорстокішим чином.

Якщо уві сні такі ж самі слова вони адресують вам — то наяву вашим відносинам загрожує остаточний розрив з-за взаємного егоїзму і непоступливості.

Сон, в якому вам здається, ніби родичі з боку чоловіка ненавидять вас — це передвістя того, що ви закохаєтесь в людини, яка вам не пара в силу різниці характерів і несумісності поглядів.

Сонник Деніз Лінн
Якщо ви відчуваєте ненависть до всього навколишнього — визначте, що ви ненавидите в самому собі. Майже завжди ви проектуєте крайнє невдоволення собою на когось іншого або на щось інше.

Люди або речі, які, як вам здається, ви ненавидите — зазвичай символізують певні сторони вашої власної натури. Найчастіше людині складно змиритися з власною ненавистю до самого себе, так що він проектує її на навколишній світ, де вона відбивається і повертається до свого джерела.

Якщо вас оточує ненависть — варто негайно проаналізувати себе.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі