Невдача. До чого сниться Невдача

Сон, в якому ви зазнаєте невдачі — має зовсім протилежне значення для реального життя.

Закоханий, що бачить у сні, що він відкинутий — навпаки, повинен після такого сну підбадьоритися: його доброзичливість і чуйність, проявлені трохи наполегливіше, допоможуть йому завоювати обраницю, (але сон, в якому людина налякана або ображений, віщує щось подібне в реальному житті.)

Якщо молода жінка усвідомлює уві сні крах всього свого життя — це означає, що вона не використовує в житті всіх своїх сил, відпущених їй долею. Сон спонукає її до більш енергійному поведінки в житті.

Діловій людині сон — обіцяє реальні невдачі, якщо тільки він не навчиться справлятися зі своєю справою, діючи з більшою вірою в свої сили.

Сонник закоханих
Закоханим сон, в якому обранець чи обраниця відкинули їх — передвіщає успіх у коханні. Цілком можливо, що об’єкт їхнього кохання відповість взаємністю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні, що невдача або нещастя спіткали когось стороннього — означає, що і ви ризикуєте опинитися в дуже важкому становищі. Сон закликає вас бути обережніше: можливо, справа, за яку ви збираєтеся взятися найближчим часом, обернеться непередбачених провалом.

Якщо уві сні нещастя спіткало вас — зазвичай це є віддзеркаленням ваших денних побоювань і страхів. Не хвилюйтеся, такі сни просто закликають вас мобілізуватися для здійснення своїх задумів і планів.

Сонник від А до Я
Зазнати невдачі там, де ви її ніяк не очікували — передвіщає помилки і втрати в діловій сфері.

Якщо ж ви зазнали невдачі у свідомо ризикованій справі — це означає, що в реальному житті ви не до кінця використовуєте всі наявні у вас можливості для досягнення успіху.

Переживати у сні за невдачі своїх рідних і близьких — означає, що наяву доброзичливість і чуйність вашого обранця допоможуть вам подолати постали перед вами труднощі і вдвох ви знайдете бажане щастя.

Англійська сонник
Бачити у сні невдачу в справах, невдачі в здійсненні планів, нездатність і невміння захистити людину, яку ти любиш — це сон, що має протилежне значення: він говорить про те, що Ваша життєва мудрість і обережність у всіх справах приведуть Вас обов’язково до успіху.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі