Незнайомець. До чого сниться Незнайомець

Зустріти у сні незнайомого чоловіка — передвіщає початок якогось нового справи.

Незнайома жінка уві сні — знак того, що незабаром ви можете відчути у своїй душі якесь незнайоме досі вам почуття.

Чим приємніше виглядають незнайомці у вашому сні — тим сприятливіші обіцяють бути майбутні події.

Огидні образи незнайомців — знак можливих неприємностей, до яких ви ризикуєте опинитися не готові. Такі сни закликають вас бути обережніше і не здійснювати необачних кроків.

Сонник від А до Я
Побачити в сні незнайомого чоловіка — передвіщає небажану вагітність.

Якщо незнайомець поступається вам місце в громадському транспорті — наяву познайомитеся з приємним і ввічливим людиною.

Агресивний незнайомець, пристающий до вас на вулиці напідпитку — затіє ризиковане підприємство, яке не принесе прибутку. Обніматися уві сні з незнайомою людиною — до нежданим гостям.

Симпатичний незнайомець, що привернув вашу увагу уві сні — передвіщає зміну на краще у ваших справах. Незнайомий чоловік лютого виду або з потворною фізіономією — це знак несприятливого повороту подій.

Незнайомець, який опинився вашим попутником в далекій дорозі — будете не задоволені ходом своїх справ, які на деякий час прийдуть до занепаду.

Якщо вам приснилося, ніби спустилася на парашуті з неба кінь раптом обернулася незнайомим вам людиною, що намагається вкусити вас своїми зубами — такий сон обіцяє серйозну невдачу, нездійсненність надій і вашу нездатність опанувати ситуацію в сімейному сварці.

Якщо уві сні ви раптом виявляєте поруч із собою в ліжку голого незнайомця і вступаєте з ним в статевий зв’язок — ваша незадоволеність буквально у всьому буде вносити занепокоєння в життя ваших рідних; якщо ж ви рятуєтеся від нього втечею — наяву меркантильні інтереси будуть явно превалювати над духовними, що відверне від вас коханця.

Якщо уві сні вас цілує незнайомець і ви не маєте нічого проти — в реальному житті це віщує втрату поваги з боку вашого обранця. Лисий або старий незнайомець, який намагається загравати з вами — якась настирлива персона стане причиною ваших прикрощів в дійсності.

Еротичний сонник Данилової
Симпатичний незнайомець, зустрінутий вами уві сні — обіцяє зміни на краще у вашому особистому житті та інтимних відносинах. Для дівчини такий сон — передвістя несподіваною приємної зустрічі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі