Ніч. До чого сниться Ніч

Якщо уві сні вас оточує глуха ніч — ви можете припустити важке випробування в справах, яке не мине вас.

Якщо вам сниться, що ніч вже закінчується — це означає, що все, що здавалося безвихідним, знаходить ясну визначеність, в якій міститься зерно майбутнього благополучного рішення; після такого сну можливий поворот на краще.

Сонник закоханих
Закоханим ніч у сні — обіцяє нові відносини, які можуть розірвати старі зв’язки.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо вам сниться темна і глуха ніч — такий сон попереджає, що через незнання ви ризикуєте потрапити в дуже скрутне становище. Після такого сну вам краще уникати незнайомих справ.

Ясна ніч з яскравими зірками — знак того, що ваші надії на краще не марні, потрібно тільки набратися терпіння і вірити в мрію.

Бачити на горизонті нічного неба ранкову зорю — передвіщає, що незабаром у вашому житті відбудуться хороші зміни.

Сонник Нострадамуса
Ніч — символ добра і зла.

Чути вночі чийсь голос — знак того, що в майбутньому на землю прийде велика людина, можливо, він буде посланий самим богом. Сновидцу такий сон говорить про те, що у нього є здібності до екстрасенсорики: він може розповідати людині про минуле, передбачати майбутнє і зцілювати людей.

Побачити вночі чийсь образ — означає, що в не настільки віддаленому часу ви будете каятися у скоєному вчинку.

Якщо вам приснилася темна, беззоряна ніч — такий сон явне свідчення того, що в державі, в якому ви живете, ведеться неправильна політика. І поки що стоїть при владі в даний час правитель буде на чолі цієї держави, нічого не зміниться.

Побачити в сні ясну, зоряну ніч — добрий знак. Такий сон пророкує щасливе життя в майбутньому і говорить про те, що люди освоять багато планет сонячної системи.

Бачити у сні на небі багато світяться об’єктів — свідчення того, що в майбутньому будуть відкриті нові планети і встановлені контакти з живими істотами цих планет. Сновидцу такий сон пророкує зустріч з незвичайною людиною, який зробить великий вплив на його життя.

Якщо вам приснилася холодна ніч — такий сон свідчить про те, що настануть часи, коли нашій планеті не буде вистачати сонячного тепла і світла. На землі перестане відбуватися зміна часу доби, буде одна суцільна ніч.

Чекати уві сні настання ночі — знак того, що в майбутньому вас чекає зустріч зі злим людиною. Можливо, це буде перевертень або вампір, а тому вам треба остерігатися цієї людини. У всесвітніх масштабах такий сон говорить про те, що настануть часи, коли на землю прийдуть темні сили. У цей період людьми буде правити зло, активізуються всі людські пороки.

Сонник Хассе
Ніч темна — розумні розрахунки; ясна — довге життя; бурхлива — погрожують тобі втрати; спати вночі — щастя і радість.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зоряну ніч з повною круглої місяцем на небосхилі — означає, що ви все точно розрахуєте, але непередбачені обставини зведуть нанівець всі ваші зусилля у здійсненні задуманої операції.

Темна ніч, коли навколо не видно ні зги — віщує довге життя і забезпечену старість в оточенні люблячих дітей і онуків.

Непогожа ніч з сильним дощем і холодним, пронизливим вітром — знак майбутніх втрат, які не стоять жалю. Зимова заметільна ніч — передвіщає важке переживання з приводу майбутнього дітей.

Бродити вночі по якимось околиць босоніж і в порваному одязі — означає, що ваші надії зазнають краху і вам доведеться все починати спочатку.

Якщо уві сні ви стоїте перед зачиненими дверима вночі під проливним дощем і не можете потрапити в будинок — це передвіщає, що зробите абсолютно непрощенну витівку у великій компанії гостей.

Опинитися вночі у ворожому таборі, благополучно минувши вартових, заради зустрічі і звільнення свого романтичного коханого — такий навіяний жіночою літературою сон обіцяє вам швидке одужання і позбавлення від небажаних обов’язків.

Сон, в якому ви ночуєте на відкритому повітрі — означає нові враження та радісні переживання в ході захоплюючої подорожі.

Якщо вам приснилося, що ніч застала вас на цвинтар і вам належить переночувати в свежеотритой могилі — це віщує втрату друзів і втрату коханого.

Побачити спалах блискавки в нічному небі — наяву це передрікає погрози, шантаж і усілякий тиск з боку мафіозних структур.

Сон, в якому ви чуєте нічний спів півня — означає, що події найближчих днів змусять вас не раз поплакати.

Якщо ніч у вашому сні вже закінчується — це віщує поворот на краще у ваших справах.

Новорічна ніч — на щастя, добробуту і процвітання; великодня — передвістя сумних переживань і непоправних втрат.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що ніч несподівано застала Вас — це віщує великі зміни Вашого положення: зміни від достатку до нужді, лихам, хвороби близьких.

Якщо у сні Ви гуляєте темної ночі — це обіцяє Вам печаль, розчарування, втрати.

Якщо Ви займаєтеся бізнесом — Вас чекають великі борги і, можливо, Ви станете банкрутом.

Якщо Ви фермер — вам загрожує неврожай і втрата кращого худоби, а якщо Ви моряк — сон передвіщає штормову погоду і невдале плавання.

Тим, хто закоханий — сон пророкує неприємні сварки з Вашої коханої, які досить імовірно закінчаться розлученням. Але цілком імовірно, що це розставання буде на користь обом.

Езотеричний сонник
Ніч — хтось прагнути завдати вам шкоди, в простолюдді навести «порчу».

Ніч перетворюється на ранок або день — ви досить чисті і сильні, щоб протистояти чужому впливу, але візьміть до уваги, що у вас є злісні вороги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі