Нігті. До чого сняться Нігті

Бачити у своїх снах нігті — вказує на те, що вам доведеться багато працювати за малу винагороду.

Приводити в порядок нігті — означає, що ви займетеся благородної роботою, навіть якщо вона буде дуже скромною.

Побачити запущені або зламані нігті — означає хворобу і невдачі в справах.

Побачити в сні свої брудні нігті — обіцяє ганьба, безчестя, які впадуть на ваш будинок, якщо ви не зумієте критично оцінити реальний стан речей.

Сонник Езопа
Бачити на нігтях білі рисочки — до обновок, на щастя.

Звернути увагу на нігті чужої людини, на яких явно виражені «висхідні сонечка» — до заздрості, недоброму ставлення з боку людей, яких ви навіть не знаєте.

Бачити дитину, яка ретельно чистить собі нігті — цей сон свідчить про педантизмі і франтівстві, які неможливо буде подолати; до людини який справить на вас незабутнє враження.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стан нігтів уві сні — символізує характер людини і його поведінку в суспільстві.

Бачити у сні, що у хтось із ваших знайомих акуратні, чисті нігті — означає, що наяву ви сміливо можете мати справу з цією людиною.

Чистота ваших нігтів у сні — говорить про те, що хороші манери і вміння триматися в суспільстві можуть істотно допомогти вам у житті.

Бруд під нігтями — знак ганьби. Не виключено, що плітки або інтриги недоброзичливців приведуть до серйозного конфлікту.

Фарбовані нігті уві сні — символізують хитрість і лукавство.

Довгі, гострі нігті — попереджають про можливість сварки.

Зламаний ніготь уві сні — вказує на те, що якийсь конфлікт може залишити дуже болючий слід.

Обгризені нігті — знак безсилля і важких переживань.

Стригти нігті у сні — означає, що вам не заважає кілька приборкати свій характер, навчившись належним чином тримати себе в суспільстві.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите свої нігті на руках — має позитивне значення, на ногах — негативне.

Занадто довгі нігті — означають тяжке становище, коли знадобиться допомога друзів. Короткі обгризені нігті — віщують сумні події, яким ви самі послужите приводом.

Стригти уві сні нігті — означає важку ситуацію, майже безвихідне становище. Робити манікюр — вам доведеться погодитися на невигідні для вас умови, педикюр — робота не принесе вам радості і тим більше матеріального достатку.

Обламані нігті — означають, що впадете в оману щодо справи, в яку вас присвятять не до кінця. Хворі, що випали нігті — віщують, що на власні очі зіткнетеся з нуждою. Покриті яскраво-червоним лаком нігті — знак примирення з родичами після довгої сварки.

Сон, в якому вам виривають нігті або заганяють під них голки — вас чекає успіх у справах і помста ваших кривдників.

Якщо хтось дряпає вас своїми гострими нігтями — це до невдач і хвороби в сім’ї.

Запущені нігті з набилася під них брудом передбачають погіршення становища в бізнесі та підприємництві, розлад з близькою людиною.

Бачити замість нігтів у себе котячі пазурі — говорить про те, що в гонитві за сумнівними задоволеннями можете піддатися поганому впливу.

Сонник Цветкова
Нігті довгі — обмануті надії; короткі — квапливість; блискучі — неждані вести, брехливий друг; обрізати — до невдач; вчепитися нігтями — до слави; раптом виросли — гроші, багатство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі