Німий. До чого сниться Німий

Розмовляти в сні з німим — передвіщає вам ланцюг незвичайних подій, в результаті яких ви займете в суспільстві положення, відповідне вашим достоїнств.

Побачити німим себе — до лих і несправедливому гонінню. Можливо також, що такий сон для вас з’явиться знаком, застережливим від зайвої балакучості, яка може перешкодити вам у спілкуванні з людьми, особливо тими, хто дотримується протилежних вашим поглядів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Німий уві сні — найчастіше означає, що хтось приховує від вас якусь інформацію, яка може виявитися дуже істотною.

Скорботний вигляд німого — передвіщає важкі, що лякають звістки, які можуть позбавити вас сил.

Самому стати німим уві сні — знак можливих непорозумінь у спілкуванні з оточуючими. Можливо, ви не зумієте знайти з ким-небудь спільну мову або не зможете захистити себе від несправедливих звинувачень. Нерідко, втім, також такі сни — закликають вас тримати язик за зубами і зберегти потай що-небудь важливе.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачите в сні німого і розмовляєте з ним — це означає ряд незвичайних подій, які непомітно для вас самої допоможуть вам зайняти в суспільстві гідне вас положення.

Якщо ви бачите німий себе — це обіцяє вам горе і несправедливість.

Якщо ви німі у власному сні — вас чекають несправедливі звинувачення, але ви порахуєте нижче своєї гідності боротися з наклепом.

Сонник Хассе
Бути німим — не довіряють друзями; бачити німого — досягти високої посади.

Англійська сонник
Якщо Ви побачите себе у сні німим — це означає, що якимось своїм вчинком Ви так сильно упустите свою гідність, що довго потім не зможете виправдатися ні в своїх, ні в чужих очах.

Езотеричний сонник
Бачити, спілкуватися — вас не розуміють або розуміють неправильно, про що ви й не здогадуєтеся.

Себе бачити німим — у вас є здібності до красномовства, які треба розвивати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі