Нирки. До чого сняться Нирки

Бачити у сні нирки — до серйозної хвороби або неприємностей в подружніх стосунках.

Якщо нирки відмовляють — то наяву чекайте сенсації і заподіяної нею шкоди.

Якщо уві сні ви їсте тушковані нирки — це означає, що якась настирлива персона стане причиною вашого охолодження до вашої таємної любові.

Сонник закоханих
Сон, у якому ви побачили нирки — означає, що у відносинах між подружжям виникнуть ускладнення і сварки.

Бачити у сні тушковані нирки — до охолодження між закоханими внаслідок дій нав’язливого людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сон, в якому ви бачите набряклі бруньки на гілках — передвіщає швидкі зміни на краще.

Сонник від А до Я
Збирати уві сні нирки рослин — до розставання з родичами. Купувати в аптеці — наяву отримаєте лист незрозумілого змісту. Заварювати нирки і пити настій з них — наяву остерігайтеся підступних приятелів.

Страждати уві сні хворими нирками — наяву постраждаєте від великих подій, які найбезпосереднішим чином торкнуться вашого особистого життя. Операція на нирки — говорить про те, що ви можете стати об’єктом ненавмисного образи.

Купувати нирки в м’ясному магазині — означає, що наяву вас охопить пристрасне почуття, яке змусить забути і відкинути все інше на другий план.

Готувати уві сні блюдо з нирок — досягнете успіху без зусиль. Є смажені або тушковані нирки — візьмете участь у вечірці, після якої не ви відчуєте підйом сил і справи підуть краще.

Сонник XXI століття
Бачити у сні нирки — до сварки в подружніх стосунках; якщо нирки «відмовляють» уві сні — значить, вас чекає неприємне відкриття; є тушковані нирки — до холодності в таємної любові через чиїхось інтриг.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі