Ніс. До чого сниться Ніс

Бачити у сні власний ніс — означає, що ви проявите силу характеру і усвідомлюєте, що ви зможете довести до кінця будь обране вами справу.

Якщо уві сні ваш ніс здається вам занадто маленьким — вас чекає невдача в справах.

Волосся, що росте на носі — означають надзвичайні підприємства, які стали можливі завдяки силі вашого характеру або волі.

Кровоточить ніс, побачений у сні — знак нещастя для будь-якого, який бачить цей сон.

Сонник Езопа
Ніс — це символ, з яким в народі прийнято пов’язувати різні неприємності, несподіванки, повчання. Сни з цим символом мають дуже різні значення.

Бачити у сні, що у вас сильно свербить ніс — вам загрожує небезпека, уникайте скрутних ситуацій, випадкових знайомств і кримінальних осіб.

Бачити у сні, що ви розмовляєте з людиною, стоячи так близько, що його ніс заважає вам зосередитися — цей сон застерігає вас від поспішних рішень, тому що незабаром вам надасться можливість дізнатися про справу потрібні подробиці, які допоможуть прийняти безпрограшна рішення.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ніс у сні — символізує увагу і прояв інтересу.

Кирпу — означає порожнє цікавість, довгий — інтриги, маленький ніс — недалекоглядність, ніс з горбинкою — запальність.

Кривий ніс у сні — знак невірних або навіть збочених уявлень.

Волосся, що стирчать з ніздрів — кажуть про якісь підозри і здогадах найчастіше безглуздих і необгрунтованих.

Якщо уві сні ви з якихось причин звернули увагу на свій власний ніс — це означає, що вам не заважає проявити особливу уважність. Можливо, наяву ви не помітили щось важливе або хтось намагається вас провести.

Нежить або закладений ніс — свідчать про те, що вам не слід покладатися на власне чуття, воно може вас підвести.

Кров з носа — знак того, що хвилювання і переживання погрожують позбавити вас сил. Після такого сну постарайтеся контролювати свої емоції і поменше переживайте через дрібниці.

Бачити свій ніс — до можливих проблем з верхніми дихальними шляхами; бачити чужий — до несприятливого розвитку ситуації; розбитий — знак небезпеки.

Сонник Хассе
Ніс великий — заступництво і багатство; малий — дізнаєшся несправедливість; червоний — твоєму здоров’ю загрожує небезпека; розбитий — засідка, пастка; заткнутий — нещастя; бути водимо за ніс — необдуманий процес; втратити ніс — розлучення.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні вам привидівся неприродно великий ніс — це передвіщає, що досягнете сприяння у своїй справі через протекцію. Маленький носик кнопкою — з вами обійдуться несправедливо і підло.

Бачити червоний ніс на обличчі шибко питущого людини — загроза вашому здоров’ю. Зламаний ніс — означає пастку, підлаштований недругами. Розбитий і кровоточить ніс — невдача в справах і негаразди з коханим.

Застуджений ніс — до нещасного випадку. Витирати ніс — звільнитеся від клопіткої справи або нав’язливого людини. Ніс, з ніздрів якого пучками стирчать волосся — зробите необдуманий вчинок, який принесе нещастя вашій родині.

Бачити людину з протягнуто у носі кільцем або панка зі шпилькою в ніздрях — станете жертвою неприборканого гніву начальника.

Бачити у сні безносе особа — загрожує серйозними ускладненнями в подружніх стосунках, що можуть довести до розлучення.

Якщо уві сні вас водять за ніс нескінченними обіцянками — ваша довіра буде жорстоко обдурено.

Сонник Цветкова
Ніс великий — заступництво і багатство; маленький — несправедливість; втратити — розлучення, смерть; хапати за ніс — успіх в любові; розпухлий — багатство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі