Нитки. До чого сняться Нитки

Нитки уві сні — означають, що складнощі, які зустрінуться у вашому житті, ще далеко.

Порівняно нитки — віщують, що вас чекає біда через віроломства ваших друзів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Нитка уві сні — символізує час. Зазвичай такі сни говорять про те, наскільки довго триватиме ту чи іншу справу.

Міцна і довга нитка — хороший знак, що передвіщає успішне протягом життя.

Занадто тонкі або гнилі нитки — попереджають про те, що ваші плани погано продумані, і в будь-який момент вас може спіткати невдача.

Коротка нитка теж — обіцяє невдачу. Бути може, незабаром вам доведеться кинути якесь із своїх справ.

Порвана нитка — передвіщає розрив відносин.

Сплутані нитки або нитки, змотані в клубок — означають якесь складне, заплутане справу.

Сонник від А до Я
Якщо вам приснилася котушка з нитками — це пророкує відвідування вашого будинку гостями, яких ви не чекаєте і ніколи не раді бачити. Шпулька з нитками на швейній машинці — до довгого виконанню важкого завдання, що, однак, принесе вагомий результат і доставить вам величезне задоволення.

Порвати нитки — говорять про те, що ви будете віроломно віддані коханою людиною. Побачити нитку на чиїйсь одязі — означає запрошення на велике торжество, яке ви отримаєте в самому незабаром.

Всиляти уві сні нитку в голку — означає, що турботи про близьких займуть весь ваш час, так що вам ніколи буде навіть сходити в перукарню. Шити нитками білого кольору замість чорного або навпаки — передвіщає непорозуміння, які відбудуться на роботі під час вашої відсутності.

Кольорові нитки — знак уваги, яку виявить до вас обранець.

Шовкові нитки — будете купатися в розкоші, вийшовши заміж за багатого іноземця. Нитки муліне — печаль, затьмарив вашу душу, незабаром розтане, як дим.

Сонник XXI століття
Бачити у сні нитки, змотувати їх — означає миновавших небезпека; ви можете дізнатися якусь таємницю, розкрити таємні вчинки.

Бачити багато ниток — до недоброзичливості, сварці, поплутаних — до наклепу, підступам, мотати нитки — до появи надії на прибуток.

Клубок ниток бачити — означає, що ви заплуталися в своїх думках і почуттях, вам важко подолати цю плутанину, треба розібратися в собі.

Розмотувати уві сні, нитки — до можливості бути побитим.

Бачити моток ниток у сні — означає, що хтось може виявитися вам корисним; золоту нитку — до отримання хорошого ради.

Нитки розплутувати — знак того, що ви дізнаєтеся чиюсь таємницю, нитки заплутати — ви змушені ретельно приховувати від інших свої вчинки.

Езотеричний сонник
Нитки в котушках, клубках — невеликі часті поїздки недалеко від будинку (в межах вашого населеного пункту).

Намотувати на палець нові — неділові нові зв’язки. Нитки зв’язку, якщо рвуться зв’язки перериваються; слабкі, тонкі зв’язку неміцні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі