Ніж. До чого сниться Ніж

Бачити у сні ніж — погана прикмета, так як він віщує і розлуку, і сварки, і збитки в справах.

Побачити іржаві ножі — означає незадоволеність у сімейних справах або розрив з коханцем.

Гострі і поліровані ножі — означають прийдешні тривоги.

Зламані ножі — означають крах усіх надій.

Бачити, що ви поранені ножем — передвіщає домашні неприємності або підступи ваших противників. Для неодружених цей сон — передвіщає безчестя.

Побачити в сні, що ви самі кинулися на когось з ножем — означає, що ви проявите ницість характеру; вам треба докласти багато, зусиль, щоб розвинути в собі високе почуття справедливості.

Сонник Ванги
Ніж — в сновидінні цей символ означає подійність, недругів, зрада.

У сні ви готували обід для своїх домашніх і порізали ножем руку — в реальності близькі спробують приборкати ваш характер, але все це переросте в сімейні чвари і сварки.

Сон, в якому з ваших рук випав ніж — означає, що у ваш будинок поспішає незнайомий чоловік.

Бачити у сні, як хтось завдає вам удар в спину ножем — попередження про те, що в реальному житті недоброзичливці спробують завдати вам зрадницький удар з-за рогу. Будьте обережні!

Якщо уві сні на вас намагається напасти якийсь таємничий незнайомець з ножем у руці — цей сон обіцяє вам зміни в особистому житті.

У сні ви вдарили когось ножем, і він убрався кров’ю жертви — наяву вас будуть переслідувати нещастя, викликані нечистими помислами і користю ваших предків. Ви зможете уникнути лих і нещасть тільки в тому випадку, якщо присвятіть своє життя служінню людям.

Якщо уві сні ви отримали в подарунок набір ножів — це означає, що наяву вас жорстоко обдурять.

Сонник закоханих
Сон, у якому ви побачили ніж — не віщує вам нічого хорошого, а тільки розмальовки, сварки між закоханими або подружжям, всілякі неприємності й образи.

Іржаві ножі — сняться до розриву відносин з коханою людиною.

Якщо незаміжньої дівчини приснилося, що вона поранена ножем — це передвіщає їй безчестя.

Сонник Езопа
Ніж — символ, який пов’язаний, з одного боку, з господарством, а з іншого з вбивством.

Бачити у сні, що ви їдете верхи на ножі, як на коні — ви мало приділяєте уваги домашньому господарству, і з цієї причини можуть виникнути проблеми.

Бачити у сні, що шукаєте ніж або сокиру, але нічого знайти не можете — це символ порочного кола, заплутаності справ, неможливості знайти початок і кінець, вирішити проблему, символ безвиході.

Бачити у сні сон, в якому ви розмовляєте з людиною, яка виголошує на вашу адресу образи, а ви не можете заперечити, тільки відчуваєте кинджальну біль в області серця — до глибоких переживань, які послаблять здоров’я; до конфлікту з незнайомими людьми; будьте обережні зі своїми ворогами і тими, кому ви перш заподіяли біль або завдали образу.

Бачити у сні, що ви дізнаєтеся новина, від якої вам не хочеться жити, і ви розумієте, що вас зарізали без ножа — якщо ви схильні перебільшувати те, що відбувається навколо, не звертайте увагу на це; припиніть спілкуватися з людьми, які вас дратують, з тими, хто не знаходить з вами спільної мови.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ніж у сні — символізує різкість, безкомпромісність і холодність. Найчастіше такі сни віщують конфлікт, причиною якого може стати ваша власна нетерпимість або різкість суджень.

Складаний ніж або ніж, захований в чохол — говорять про те, що за зовнішнім спокоєм ховається готовність у будь-який момент піти на загострення.

Зламаний — знак того, що ваша різкість і готовність йти на загострення тільки погіршать ситуацію і ніяк не допоможуть вирішити проблему.

Іржаві — символізують застарілі конфлікти або образи.

Столовий — означає, що конфлікт може розігратися на грунті розподілу майна.

Купувати у сні ніж — поганий знак. Такий сон часто підказує, що ваша різкість загрожує обернутися збитками і втратами.

Сонник Хассе
Ніж знайти — зважувати свої слова; купувати — легко придбаєш майно; різати їм — дотримуватися власну вигоду; втратити ніж — потрапиш в засідку; отримати в подарунок — запросять до столу; кишеньковий бачити — опинишся у важкому становищі.

Сонник від А до Я
Побачений у сні ніж — знак обману і сварок. Складаний ніж — передвіщає довгу розлуку з рідними та друзями. Шевський — до значних фінансових втрат, садовий — будете несправедливо покарані.

Зазубрений ніж — передвіщає розділ майна і розбіжності з родичами. Зламаний — вам нададуть ведмежу послугу не в міру завзяті доброзичливці. Заіржавілий ніж — говорить про те, що незабаром опинитеся в незавидному становищі дармоїда.

Знайдений у сні ніж — попереджає про необхідність зберігати таємницю і не довіряти оточуючим вас людям.

Втрата ножа у сні — знак незадоволеності в сімейних відносинах або невдалого роману.

Купувати новий ніж — означає, що придбаєте нових прихильників, викликавши ревнощі старих.

Тупі ножі — означають душевні хвилювання і тривоги за близьких. Якщо уві сні ви точите ніж — наяву отримаєте заняття, що не відповідає вашим нахилам.

Гострий як бритва ніж — віщує крах усіх надій. Порізатися ножем дуже сильно — до домашніх неприємностей додадуться проблеми на роботі.

Різати уві сні щось ножем — доведеться відстоювати свої інтереси шляхом компромісу і взаємних поступок. Якщо вам у сні подарували набір ножів — незабаром отримаєте запрошення на званий обід або вечірку у вузькому колі.

Якщо вас хтось ударив у сні ножем — належить з’ясування стосунків із чоловіком або коханцем.

Якщо ви самі встромили ножа в когось — в реальному житті поступите несправедливо стосовно близької людини і гірко покаєтеся в цьому.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви отримали удар ножем — значить, наяву ви можете піддатися образі і насильству.

Бачити безліч ножів, що лежать в купі — до образ і сварок у родині.

Якщо уві сні ви берете від кого-небудь ніж — вам необхідно проявляти обережність у спілкуванні з ворогами; якщо точите ніж — варто остерігатися необдуманих кроків; отримуєте ніж в подарунок — до укладення миру з ворогами.

У сні метати ніж, диск — означає, що наяву ви встали на слизький шлях поганих вчинків.

Якщо приснився один держак, без сталі — це означає, що нас обкрадуть, залишивши вам тільки непотрібне. Іноді в сенсі іносказання це означає, що занадто розгульна та веселе життя завдасть значної шкоди вашому здоров’ю, позбавивши вас сил і засобів.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите ножі, почищені та готові до використання за святковим столом — цей сон є передвісником бідності.

Якщо ножі особливо блискучі і надзвичайно гострі — це попередження про ворогів, про можливі злих підступах проти Вас.

Якщо в реальному житті Ви берете участь у судовому процесі — після такого сну він обов’язково закінчиться не на Вашу користь. Для одружених — це знак, що Ваш супутник (або супутниця) життя може проявити невірність по відношенню до Вас; а закоханому сон загрожує тим, що його кохана відкине його і вийде заміж за іншого.

Після сну про ножі — Вас очікують неприємності і збитки в торгівлі, безліч підступних конкурентів.

Еротичний сонник Данилової
Ніж, побачений у сні — передвіщає розлуку, сварки з вашим близьким людиною, а також матеріальні витрати на захоплення і відпочинок. Цілком імовірно, що незабаром вам запропонують провести ніч у клубі або відвідати стриптиз-шоу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі