НЛО. До чого сниться НЛО

У сні ви побачили, як на Землю спустився космічний корабель прибульців (НЛО) — реальність така, що в сучасному світі люди загрузли в безвір’я, і ​​тому чекають появи якихось незвичайних знамень. Можливо, ваша душа пуста і не наповнена любов’ю до оточуючих вас людей, тому ви чекаєте чудес ззовні, а не шукаєте їх усередині себе.

Сон, в якому ви спілкуєтеся з космічними прибульцями — символізує помилкові звістки або чутки.

Вам приснилося, що ви стали свідком катастрофи інопланетного корабля — цей сон пророкує, що лиха і випробування, що обрушилися на людей, підготують їх до нового перебудови світу, в якому буде панувати добро і любов. В іншому випадку людству загрожує вимирання.

Якщо уві сні ви увійшли в контакт з інопланетним кораблем і заслужили незвичайну популярність і успіх — це означає, що наяву ви володієте незвичайними здібностями, які ви сприймаєте як дар згори. Але насправді зло опанувало вашою душею, і цей сон свідчить лише про те, що ви впали в один з найстрашніших гріхів, назва якому — гординя.

Сонник для всієї родини
НЛО — готуйтеся до несподіваних зустрічей і нових знайомств. Незаміжня жінка зустріне на своєму життєвому шляху людини, яка подарує їй свою любов. Любов буде взаємною, якщо дівчина зацікавлено спостерігає політ «невідомих». Розсіяне спостереження за подіями обіцяє нерозділене почуття.

Якщо ви спостерігаєте за приземленням інопланетян — накривайте стіл і чекайте гостей, які порадують вас доречним подарунком. Крім того, виповниться ваше найзаповітніше бажання.

Якщо ви бачите уві сні, як летите разом з інопланетянином — готуйтеся до власної зраді, що тягне за собою розлучення.

Для незаміжньої дівчини — вигідне заміжжя і вірний супутник життя.

Сонник Деніз Лінн
НЛО — може символізувати пошук внутрішньої інтеграції та вищої інтелекту.

Округла форма тарілки — вказує на завершеність і цілісність. НЛО, що летить в небі, каже про небесне.

Таким чином, НЛО — може бути потужним символом духовної особистої інтеграції.

НЛО також — може виявитися знаменням страху перед невідомістю. Численні повідомлення про викрадення людей НЛО, незважаючи на те що багато з них носять відверто анекдотичний характер, перетворили НЛО в символ жаху. Чи відчуваєте ви страх перед невідомими просторами в самому собі? Заявіть: «Я сміливий, сильний чоловік. Я припускаю всі аспекти своєї душі ».

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви спостерігали за польотом невпізнаного об’єкта — значить, незабаром ви будете приємно здивовані якоюсь новиною або подією у вашому житті.

Бути уві сні на борту невідомого космічного об’єкта — застереження: ваша необережність і необачність можуть вплинути на взаємини з рідними, друзями або керівництвом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі