Ноги. До чого сняться Ноги

Якщо уві сні вам сподобалися стрункі жіночі ноги — ви втратите розважливість і в своїй поведінці з якоюсь чарівною особою проявите негідну легковажність.

Побачити потворні ноги — означає невигідні заняття і дратівливих товаришів.

Поранена нога — передвіщає втрати.

Побачити, що у вас дерев’яна нога — означає, що ви поставите себе в фальшиве становище перед друзями.

Якщо уві сні ваші ноги у виразках — це передвіщає зменшення ваших доходів у зв’язку з допомогою іншим людям.

Побачити в сні, що у вас три ноги або більше — означає, що ваша підприємливість більше проявляється у вашій уяві, ніж у реальних справах.

Якщо вам сниться, що ноги не слухаються вас — вам загрожує бідність.

Якщо вам сниться, що у вас ампутована нога — ви втратите цінних друзів, а деспотичне вплив домашніх зробить ваше життя майже нестерпним.

Для молодої жінки милуватися власними ногами — означає, що її невгамовне марнославство відштовхне від неї людину, яку вона обожнює.

Якщо їй сниться, що в неї волохаті ноги — вона буде в майбутньому командувати чоловіком.

Якщо уві сні ваші ноги стрункі і гарної форми — це означає щасливе майбутнє і відданих друзів.

Просто побачити в сні свої ноги — часто передвіщає розпачливу ситуацію. Такий сон спонукає вас з більшою волею і енергією затверджувати свою життєву позицію.

У сні мити ноги — до того, що хитрість інших кілька змішає ваші плани і збентежить вас.

Побачити, що ноги ваші почервоніли і розпухли — передвіщає неприємності: можливий ганьба і приниження, розрив з родиною, різкі зміни в справах.

Сонник закоханих
Для чоловіка побачити уві сні стрункі красиві жіночі ноги — передвіщає втрату контролю за своїми вчинками. Доглядаючи за молодою особою, він буде легковажний і несерйозний.

Потворні ноги — сняться до сварливої ​​дружини.

Якщо жінці сниться, що вона милується своїми ногами — наяву через своєї гордині вона втратить кохану людину.

Дівчина, якій сниться, що в неї волохаті ноги — буде командувати своїм чоловіком.

Якщо жінці сниться, що в неї стрункі і красиві ноги — це означає, що її чоловік буде відданий і вірний їй.

Почервонілі або розпухлі ноги — не віщують нічого доброго. Такий сон обіцяє сварки з коханим і сварку між подружжям.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ноги у сні — символізують здатність до здійснення будь-яких планів і задумів.

Бачити свої ноги стрункими і красивими — знак того, що ваше становище незабаром може помітно зміцнитися.

Якщо уві сні ви звернули увагу на людину з сильними, стрункими ногами — такий сон підказує, що хтось із вашого оточення здатний надати допомогу в просуванні ваших справ.

У той же час, милуватися уві сні голими ногами (своїми або чужими) — означає, що сторонні захоплення можуть збити вас з пантелику або навіть пошкодити вашим справам.

Волохаті ноги — ознака того, що ви занадто стурбовані собою і своїми справами, і це може зашкодити вашій репутації.

Рани або болячки на ногах — віщують конфлікт з конкурентами.

Схрещені ноги, побачені уві сні — знак тимчасової зупинки в справах.

Якщо ви бачите, що ви або хтось інший сидить, закинувши ногу на ногу — сон попереджає про те, що якимось планам, можливо, не судилося збутися.

Бачити у сні, що ноги перестали вас слухатися — говорить про те, що ваші спроби поліпшити своє становище в найближчому майбутньому, швидше за все, виявляться марними. Бути може, вам краще переглянути свої плани і зайнятися більш перспективними справами. Або ж вам просто не заважає як слід відпочити і розслабитися.

Кульгаві ноги — вказують на те, що ви беретеся за якусь справу без достатньої підготовки.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви миєте ноги — це віщує захоплюючу подорож і заодно з ним нетривалий любовний роман. Брудні ноги — знак ненаситності в любові і пристрасті.

Опухлі або хворі ноги — віщують наяву збитки від невигідного підприємства.

Бачити худі або криві ноги — до подружньої зради і з’ясуванню сімейних відносин. Стрункі і красиві ноги — говорять про те, що ви втратите контроль над собою і наговорите дерзостей людині, яка нічого цього не заслужив.

Поранена або перебита нога — остерігайтеся нещасного випадку. Перелом ноги — передвіщає невигідні заняття і недовірливих кредиторів.

Порізати ногу до крові — загрожує втратою дружби і довіри в реальному житті. Нога, гниючих від гангрени — передвіщає, що, допомагаючи комусь, ви нашкодите своїм інтересам. Якщо уві сні вам ампутують ногу — значить, постраждаєте від надмірної опіки старших у родині. Сон, в якому в результаті операції вас позбавили обох ніг — означає, що будете піддані стеженні, контролю або ревізії в залежності від роду вашої діяльності.

Мати замість ніг дерев’яні протези — наяву вас спритно проведуть і притому ж ошельмуют взялися вам допомогти люди. Не відчувати уві сні своїх ніг — зустрінете людину, яка вам згодом принесе чимало сумних переживань.

Крутити ногами педалі, бити по м’ячу або виконувати спортивні вправи — встряне у справу, чревате судом.

Якщо уві сні ви не можете зрушити з місця, бо ноги у вас зробилися як ватяні — вам загрожує розгубленість в нужді і безпорадність на самоті. Бачити у сні безліч ніг, крокуючих повз підвального вікна, в яке ви їх спостерігаєте — наяву відшукаєте давно втрачену в будинку річ.

Сон, в якому у вас нібито виросли додаткові ноги — означає, що ви схильні переоцінювати свої заслуги і принижувати в них роль інших людей.

Ходити у сні вгору ногам — втратите гордість, очманівши від любові і пристрасті.

Занадто волохаті ноги — говорять про вашу самовладної натурі та невгамовному прагненні панувати в усьому, від чого наслідки доводиться всім вашим домочадцям і в першу чергу чоловікові.

Якщо уві сні вас б’ють ногами — це віщує небезпеку піддатися нападу кримінальних елементів. Якщо ваші ноги цілує шанувальник — знайдете над ним повну владу і контроль. Цілувати чужі ноги — віддастеся наполегливій спокусника зло досади чоловікові або коханому.

Гріти ноги біля вогню — мир в сім’ї після чергової бурі. Обгорілі ноги — означають, що ваше невгамовне марнославство відштовхне від вас людини, яка могла б скласти щастя всього вашого життя.

Босі ноги в холод через відсутність взуття — незабаром належить відправитися в неблизький шлях.

Взувати на ноги що б то не було — означає, що вас чекають перешкоди абсолютно з несподіваного боку.

Сонник Цветкова
Ноги — успіх, удача; втратити, зламати — втратити друга, неприємності по службі; бачити обидві ноги — стосунки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі