Нора. До чого сниться Нора

Нора — найближчим часом до вас прийде хтось із старих друзів і попросить вашої ради. Вам треба бути дуже обережною і, перш ніж зважитися на остаточне рішення, гарненько подумати, так як від вашого рішення буде залежати доля цієї людини. Але, допомагаючи йому, будьте обачні, велика ймовірність того, що, надаючи підтримку спраглому вашої участі, ви самі повгрузаєте в його проблемах. Тоді допомога знадобиться вам самій.

Сонник XXI століття
Блакитна норка уві сні — до звинувачення в легковажності, зраді.

Якщо вам приснилася нора будь-якого звірка — значить, вам доведеться весь запас дипломатичності витратити на відновлення зіпсованих раніше відносин.

Бачити себе в сні сидячим в норі — передвіщає труднощі в домашніх справах.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні ви лізли в нору — це свідчить, що ви самі створюєте собі проблеми і ускладнюєте життя. Життя без проблем здається вам нудною і прісної, а ускладнення, на вашу думку, стимулюють, і не дають хиріти. Все це було б добре, якби все, що відбувається у вашому житті, що не ускладнювало так сильно існування ваших близьких і рідних.

Вилазити уві сні з нори — дуже скоро у вашому житті відбудеться подія, яка стане причиною розвитку нових відносин з кимось із вашого оточення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі