Новина. До чого сниться Новина

Почути хороші новини у сні — передвіщає удачу в справах і дружньо розташованих компаньйонів; НЕ якщо новини погані — обставини вашого життя будуть несприятливими.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо уві сні вам довелося почути якусь новина, яка здивувала і зацікавила вас — це означає, що у вашому житті назріли події або зміни, які будуть несподіваними для вас. Ваші почуття, з якими ви зустріли звістку уві сні, підкажуть, якими обіцяють бути ці події.

Сонник від А до Я
Отримувати новини в листі від далеких друзів — такий сон віщує погані зміни в житті, чреваті хворобами, нестатками і негативними емоціями. Вичитувати новини з газет або інших засобів масової інформації — вас притягнуть до відповіді за публічно завдану образу важливого особі.

Новини, почуті в гостях від незнайомих людей — доведеться розщедритися на непередбачену велику покупку; новини від друзів, сказані вам по секрету — впадете в зневіру від чергової невдачі ваших дітей.

Позитивні новини — як правило, віщують мир і злагоду в родині, повне взаєморозуміння між компаньйонами. Новини безрадісного характеру — несподівано відкриєте в собі нові здібності або таланти.

Жіночий сонник
Почути хороші новини у сні — до вдалим справах і дружньо розташованим компаньйонам. Погані новини, навпаки, віщують несприятливі обставини у вашому житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі