Ножиці. До чого сняться Ножиці

Ножиці — недобрий знак: дружини будуть ревниві і прискіпливі до своїх чоловіків, закохані стануть сваритися і переводити один одного взаємними звинуваченнями. Ділові перспективи виявляться вельми туманними.

Якщо вам сняться гострі, добре відточені ножиці — значить, вам належить займатися чимось, глибоко вам огидним.

Зламати в сні ножиці — означає, що ви будете прагнути позбутися від неприємних вам завдань.

Приснилися вам ножиці — можуть зробити вас скаредним і непривітним з друзями.

Якщо вам насняться вже зламані ножиці — значить, у вас є небезпека втратити друзів і положення через дивні ексцентричних манер.

Сонник закоханих
Якщо жінці сняться ножиці — це означає, що вона буде причеплива до чоловіка або коханому. Закоханим такий сон — передвіщає сварки і недовіра.

Зламані ножиці — знак розлуки з коханою людиною.

Якщо жінці сняться ножиці — це означає, що вона буде причеплива до чоловіка або коханому. Закоханим — такий сон передвіщає сварки і недовіра.

Зламані ножиці — знак розлуки з коханою людиною.

Сонник Езопа
Ножиці — поява у вашому сні цього символу можна трактувати двояко. З одного боку, ножиці вважаються необхідним в побуті предметом, а з іншого боку, ножиці дуже гострі і можуть поранити людину. Любителі гідний знають, що ножиці використовують не тільки в побуті, але і для ворожіння. На них загадують про свого судженого і викликають дух померлих людей, щоб запитати у них поради.

Отже, якщо у вашому сні ви побачили розкриті ножиці — це означає, що наяву хтось із ваших недоброзичливців готує вам пастку.

Впустити на підлогу ножиці — це означає, що до вас здалеку поспішають гості.

У сні ви вирішили наточити тупі ножиці — це знак того, що в реальному житті ви завжди знаходите спосіб обійти гострі кути.

Якщо уві сні ви поранилися об гострі ножиці — наяву ви відчуваєте страх і тривогу перед майбутнім.

Сон, в якому ви вирізуєте різні фігурки з паперу — означає, що в реальному житті ви намагаєтеся перекласти на оточуючих свої турботи і проблеми.

Якщо уві сні ви ворожите за допомогою ножиць — це означає, що наяву ви займаєтеся занадто ризикованим і невигідним для вас справою.

Побачити в сні, як ножицями вам відрізають волосся — наяву вам доведеться нести непередбачені грошові витрати.

Бачити у сні старі та іржаві ножиці — наяву вам варто бути завбачливі, щоб не потрапити в незручне становище.

Сон, в якому ви просите позичити ножиці — означає, що через прикрого непорозуміння ви посваритеся з близьким і дорогим людиною.

Якщо уві сні ви тримаєте на ножицях якусь річ — наяву вам потрібно побоюватися злодія.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Звичайні домашні ножиці уві сні — це попередження про можливі суперечках і сварках. Будьте обережні: конфлікт може зайти надто далеко, аж до повного розриву відносин!

В той же час, якщо в сні ви використовуєте ножиці для якогось потрібного справи — такий сон передвіщає вам користь від спільних дебатів та обговорень.

Стрижка ножицями волосся — знак програного спору або відмови від помилкових думок.

Зламані ножиці — вказують на непоправні наслідки суперечок.

Секатори уві сні — говорять про те, що вам слід навести порядок у своїх планах і, можливо, відмовитися від яких-небудь задумів. Інакше через безлад ваші справи можуть прийти в занепад.

Ножиці по металу — знак дуже важких ускладнень і можливого протистояння з діловими партнерами.

Сонник Хассе
Ножиці — не потрапиш у біду; різати ними — грошова прибуток; золоті — радість; точити — склоки і суперечки.

Сонник від А до Я
Якщо вам приснилися манікюрні ножиці — значить, наяву вдасться уникнути серйозних ускладнень при небезпечної хвороби. Різати ножицями папір — знак ревнощів і підозрілості з боку чоловіка або коханого.

Великі кравецькі ножиці — до сварок і взаємних звинувачень. Секатори — погіршення матеріального становища, ножиці по металу — втрата незалежності.

Старі або іржаві ножиці — будете стригти купони і купатися в розкоші, добившись нечуваного успіху. Золоті ножиці — радість у домі, поповнення сімейства. Зламані ножиці — своєю поведінкою відверніть друзів і викличете несхвалення оточуючих.

Гострі, добре ріжучі — займетеся не своєю справою і понесете збитки; тупі, нікуди не придатні — постараєтеся уникнути суспільства неприємних вам людей, відмовившись піти в гості.

Точити ножиці — будете залучені в скандальну історію і прочитаєте про себе в пресі. Вколотися гостро заточеними ножицями до крові — про вас розпустять плітки як про недбайливої ​​господині і нікчемною коханці.

Сонник XXI століття
Бачити у сні ножиці — означає можливий розділ матеріальних цінностей, любовні плітки; щось ними відрізати — до матеріальної вигоди; різати ножицями одяг — до нещастя з дружиною.

Кроїти ножицями — на щастя, матеріального благополуччя, змінам.

Поламані ножиці — до зовні мирному відношенню до сім’ї, але повної відсутності взаєморозуміння в ній.

Для самотньої жінки такий сон — може бути передвістям сімейного щастя, вдалого заміжжя або знайомства з людиною, яка стане їй близьким другом на довгі роки. Для заможних — до збільшення родини.

Еротичний сонник Данилової
Якщо ви побачили уві сні ножиці — такий сон попереджає про те, що ревнощі і розбіжності зіпсують ваші відносини з близькою людиною.

Зламані ножиці — навпаки, говорять про швидке примирення і відновлення сексуальних відносин.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі