Оазис. До чого сниться Оазис

Побачити в сні квітучий оазис посеред безплідною пустелі — знак несподіваного повороту на краще. Бути може, справа, яка здавалося вам безперспективним, обернеться істотної прибутком.

Сонник для всієї родини
Оазис — незабаром до вас звернеться за допомогою хтось із ваших друзів або знайомих. Ви повинні будете йому допомогти, так як, крім вас, йому не допоможе ніхто. Якщо, не отримавши від вас підтримки, він потрапить у неприємну історію, ви не зможете позбутися від давить почуття провини, яке буде переслідувати вас довгий час.

Якщо ви бачите себе серед оазису — допомога знадобиться вам.

Сонник Нострадамуса
Оазис — символ родючості і достатку.

Бачити оазис серед льодів — це символ покращення життя в північній країні. Встановлення благополуччя припаде на період з грудня по лютий.

Бачити безліч різних диких звірів в оазисі — означає, що одна з південних країн з багатими природними ресурсами стане предметом посиленої інтересу кількох розвинених країн, кожна з яких забажає встановити свій вплив у цій південній країні.

Бачити гибнущий оазис — це знак того, що наявне благополуччя буде зруйновано, коли земля зробить повний оборот навколо сонця.

Бачити величезну сіру хмару над оазисом — цей сон передвіщає стихійне лихо, яке потягне за собою посуху або загибель врожаю з інших причин.

Бачити воїнів-хрестоносців, які шукають оазис — це знак того, що будуть введені нові податки на використання земельних ресурсів, які принесуть швидше шкоду, ніж користь.

Сонник Деніз Лінн
Оазис — є притулком і місцем відновлення сил. Цей знак говорить вам знайти місця особистого притулку, де б ви могли поповнити свої внутрішні ресурси, перш ніж пуститися в подорож по життю.

Сонник закоханих
Оазис — подібний сон символізує зміни на краще в особистому житті. Ви відновите відносини з партнером, з яким, можливо, посварилися, причому перший крок до примирення зробить він. Крім того, вас чекають зміни в сексуальному житті — ви зможете займатися любов’ю, отримуючи від цього задоволення.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні оазис з пальмами і дикими тваринами — означає, що найближчим часом ви потрапите в приємне любовне пригода, яка обіцяє вам довгі і міцні стосунки, а можливо, навіть весілля.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі