Обід. До чого сниться Обід

Бачити у сні, що ви обідаєте на самоті — означає, що незабаром життя дасть вам серйозний привід для глибоких роздумів про важливі життєві проблеми. Молодій жінці уві сні обідати з коханим — до сварки з ним або повного розриву.

Але якщо їх спільна трапеза протікає в обстановці надзвичайно приємною, доставляючи їм задоволення — тоді сон передвіщає благополучний розвиток їх відносин.

Бути уві сні одним із запрошених на обід — означає, що ви насолодитеся гостинністю прекрасно розташованих до вас людей.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона розділяє трапезу з коханим — це віщує розрив з ним.

Однак, якщо обід проходить в приємній обстановці і обом приносить задоволення — це означає, що відносини будуть складатися вдало.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бути уві сні запрошеним на обід — це знак участі в якомусь спільному ділі, яке може виявитися приємним або корисним.

У той же час, якщо обстановка за обіднім столом залишає бажати кращого — такий сон передвіщає ускладнення у справі, яка здавалося вдалим.

Обідати уві сні на самоті — передвіщає труднощі і важкі переживання.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви обідаєте всухом’ятку, будучи далеко від дому — означає, що незабаром отримаєте запрошення на вшанування знатного ювіляра. Обідати в ресторані з друзями — знак визнання і багатства, в їдальні — будете буквально деморалізовані трагедією, яка розіграється на ваших очах.

Бачити себе в сні господинею замку і обідати в повній самоті за величезним столом, заставленим всілякими стравами — вам доведеться зіткнутися з проблемою в любовних стосунках зі своїм обранцем.

Якщо уві сні молоду дівчину запрошує на обід коханий, а вона відповідає відмовою — це призведе до повного розриву відносин між ними в реальному житті; якщо ж вона прийме запрошення — наяву у них все буде благополучно і вирішиться щасливим одруженням.

Готувати уві сні обід — передвіщає глибоке моральне задоволення від вдало завершеної роботи. Влаштовувати обід для гостей — передвіщає вигідне вкладення грошей, обідати в гостях — на зміну прикрощів прийде веселощі.

Обід в позаурочний час — означає порожню витрату сил і засобів на справу, яка з самого початку приречена бути проваленим.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви обідаєте в їдальні — сон передвіщає неприємності, якщо подаєте уві сні обід — значить, прибудуть в будинок свати.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви із задоволенням споживаєте свій обід — значить, незабаром Вас чекають нужда і позбавлення. Може навіть наступити час, коли Вам доведеться мріяти про шматок хліба. Нічого доброго не обіцяє цей сон і в сімейному житті. Ваші дружина і діти стануть постійним джерелом Ваших страждань.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі