Обман. До чого сниться Обман

Бачити у сні, що вас обманюють у справах — означає, що ви зіткнетеся з людьми, які будуть прагнути перепинити вам шлях до успіху.

Молодим людям бачити в сні, що їх обіграють шулери — передвіщає, що вони розлучаться зі своїми коханими через безглузді непорозумінь.

У сні самому намагатися когось обдурити — передвісник того, що корисливі прагнення підштовхнуть вас до недостойних і легковажним вчинків, здатним заплямувати ваше ім’я.

У сні з гіркотою усвідомити, що ви обмануті — знак того, що противники ваші будуть безсилі нашкодити вам.

Сонник закоханих
Закоханим сон, в якому їх обманюють карткові шахраї — передвіщає розрив відносин через прикрого непорозуміння.

Якщо вам сниться, що ви самі намагаєтеся обдурити когось — це означає, що ви зрадите коханої людини з корисливих мотивів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бути уві сні обдуреним — це сигнал, що попереджає вас про допущену помилку. При цьому зовсім не обов’язково, що наяву хтось водить вас за ніс, помилка може таїтися в ваших власних розрахунках і планах.

Самому обманювати кого-небудь у сні — теж означає, що ви допустили якісь помилки, які можуть обійтися вам досить дорого. Сон також говорить, що ви здогадуєтеся про допущені помилки, але сподіваєтеся проскочити. Ваші відчуття і настрій у сні можуть підказати, чи вийде це.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви стали жертвою обману — означає, що наяву вам спробують підсунути неякісний або залежаний товар. Якщо вас обважують чи обраховують в магазині — значить, в реальному житті понесете значні збитки.

Якщо обманщиком виявляється ваш компаньйон — це загрожує тимчасовим спадом в справах.

Сон, де ви викриваєте в обмані свого чоловіка або коханця — наяву ви занадто вимогливі до них, не в змозі бути поблажливою до маленьких людських слабостей, простимим для кожного чоловіка.

Якщо в обмані викрили вас — в реальності корисливі устремління обернуться для вас своєю неприємною стороною.

Обманювати не вигідний заради, а з кращих спонукань — вам вкажуть на ваші промахи і помилки, що буде сприйнято вами як особисту образу.

Обман при картковій грі — передвіщає сварку з коханою людиною, яка може призвести до повного розриву відносин.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви звинувачуєте когось в обмані — наяву Ви виявите, що пограбовані, і дуже скоро Ви дізнаєтеся імена грабіжників.

Якщо уві сні обман робите Ви самі — цей сон має протилежне значення: насправді Ви дуже високо цінуємо в суспільстві за Ваш характер, прямий і чесний. У любові Ви розгадаєте таємні задуми Вашої суперника і отримаєте перемогу над ним.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви зіткнулися з обманом — такий сон попереджає про те, що наяву хто-небудь активно намагається перешкодити вам бути щасливим.

Якщо юнакові сниться, що він потрапив у пастку, розставлену шулером-обманщиком — його чекає розрив з коханою через дурного непорозуміння.

Якщо уві сні ви намагаєтеся обдурити кого-небудь — значить, найближчим часом вам доведеться зіграти роль спокусника, що переслідує корисливі цілі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі