Образа. До чого сниться Образа

Якщо вам приснилося, що вас публічно намагаються принизити або образити — ви опинитеся в становищі приниженою і ображеною завдяки наклепникам і заздрісникам, які скористаються вашою наївністю і великодушністю.

Сучасний cовмещенний сонник
Сон, в якому Ви ображаєте людини — передвіщає Вам невдачу в справах і великі збитки через надмірну владності у відносинах з діловими партнерами.

Якщо Вам сниться, що Ви незаслужено ображаєте людину — значить наяву Вас буде турбувати Ваше ставлення до одного з друзів.

Відчувати себе ображеним — передвістя того, що наяву Вам будуть докучати недружні люди.

Бачити у сні, як Вас ображають в присутності інших людей — передвіщає втрату дорогої Вам речі.

Якщо Вам хочеться помститися за образу — не варто приймати поспішних і необдуманих рішень, слід спочатку розібратися в обстановці.

Молодій жінці вислуховувати уві сні образи на свою адресу — знак того, що її свобода буде обмежена чиєїсь ревнощами.

Якщо ж вона сама ображає когось — наяву вона зустріне несподівана відмова, який наповнить її душу смиренням і жалем з приводу її негідної поведінки по відношенню до своїх друзів.

Сонник від А до Я
Підвернутися уві сні словесному образі — знак того, що причини ваших бід, в яких часто винні самі, ви схильні шукати в інших людях.

Публічно і навмисне завдану образу з метою принизити вашу гідність — означає, що запізніле каяття не допоможе вам відшкодувати понесені втрати коханої людини або близького друга.

Якщо уві сні ви ненароком завдали комусь образу і тут же вибачилися — в реальному житті отримаєте підвищення. Сон, де ви спеціально ображаєте неприємного вам людини — передвістя того, що незабаром викличете на себе гнів начальства і неприємності в сімейному житті.

Образи, виражені з рясним застосуванням найбільш витончений матірною лайки — означають, що вам наяву представиться можливість проявити свої ораторські здібності в серйозному суперечці або диспуті, який, однак, може перерости в публічний скандал, що доходить навіть до рукоприкладства.

Образа дією, яка наносять вам у сні — передвіщає, що потрапите в суспільство неприємних для вас людей, позбутися яких буде не так-то просто.

Якщо уві сні ви самі наносите образа, розпускаючи руки — це обіцяє тим більші неприємності, чим вище загострення пристрастей у вашому сновидінні.

Сонник XXI століття
Сон, в якому образили вас — сниться до успіху, підвищенню по службі; якщо образили ви — до невдачі.

Англійська сонник
Приснилося образа — може означати розчарування в коханні, а також неприємності й прикрощі, пов’язані з грошовою позикою, в якій Ви потребуєте. У кожному разі перенесене у сні образа — вірний провісник досади і роздратування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі