Образа. До чого сниться Образа

Бачити в сні себе скривдженим — означає, що скоро ваше неправильна поведінка стане причиною вашого глибокого невдоволення собою, хоча ви і спробуєте виправдати себе.

Наносити уві сні кому-небудь образу — передвіщає тривалу боротьбу на шляху до бажаної мети.

Якщо жінка в сні отримує образу або завдає її — це означає, що вона буде шкодувати про поспішних висновках і своєму непослуху батьків.

Іноді отримана у сні образа від кого б то не було — передвіщає прийдешнє сумна подія.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що її образили або вона образила когось — це означає, що в реальному житті вона нечесно обійдеться зі своїм коханим, в результаті чого буде страждати.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Почуття образи у сні — знак втрат і несприятливих обставин.

Якщо наяву у вас немає видимих ​​причин для образ — такий сон може бути попередженням про те, що якийсь із ваших планів приречений на невдачу, і вам краще його відкласти.

Самому наносити кому-небудь образу у сні — передвіщає складності в досягненні ваших цілей. Можливо, у вас виникнуть серйозні протиріччя з оточуючими або ж старі суперечності знову нагадають про себе.

Сонник від А до Я
Переживати у сні через несправедливо нанесеної вам образи — знак того, що причини ваших бід, в яких часто винні самі, ви схильні шукати в інших людях.

Якщо ви затаїли образу на одного, який висловив вам справедливі докори та зауваження — ви занадто пізно спохопитеся, коли вже ніяке жаль і каяття не зможуть відшкодувати вам зазнану втрату коханої людини або близького друга.

Якщо уві сні ви ненароком завдали комусь душевну образу і пізніше вибачилися — в реальному житті будете висунуті на підвищення. Сон, де ви навмисне ображаєте неприємного вам людини — це передвіщає, що незабаром викличете на себе гнів начальства і неприємності в сімейному житті.

Англійська сонник
Якщо уві сні хтось завдав Вам образа, образу — Вас чекають неприємні сварки з коханою чи близьким другом, які закінчаться припиненням відносин і нескоро будуть відновлені. Будьте обережні, щоб не дати привід іншим для образи, і стежте за своїми словами. Якщо у Вас є свої власні думки з будь-яких питань, не намагайтеся наполегливо нав’язати їх іншим. У суперечках будьте терплячі і переконливі, щоб ніхто не міг взяти верх над Вами.

Сон про те, що Ви ображені і жадаєте помсти або, що ображена Вами персона розташована до цього — говорить, що Вам слід бути напоготові, бо є небезпека, що ці пристрасті поставлять Вас в скрутне становище.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі