Обрив. До чого сниться Обрив

Знаходження на краю обриву — символізує різні страхи і фобії, які вас переслідують в навколишньому житті.

Падіння ж з обриву — символізує статевий акт.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Обрив у сні — символізує раптову зупинку в справах або навіть крах. Зазвичай такі сни підказують, що спроби продовжити якусь справу приречені на провал і тільки нашкодять вам. У той же час, цей сон як би пропонує вам для вирішення своїх проблем пошукати якийсь обхідний шлях. Супутні образи сну можуть підказати, який з обхідних шляхів є для вас найбільш сприятливим.

Сучасний cовмещенний сонник
Стояти в сні на краю обриву — значить, наяву Вам належить піти на ризик, хоча це і не властиво Вашому характеру.

Впасти з обриву в прірву — Ваше матеріальне становище серйозно похитнеться. Вам доведеться проявити витримку і ділову хватку, щоб поправити справи.

Спостерігати, як з обриву летять вниз камені — знак того, що скоро Вашому другу знадобиться допомога. Жінці такий сон — говорить про те, що її чоловік потребує психологічної підтримки.

Якщо Вам приснилося, що Ви дивіться вниз з обриву, у Вас паморочиться голова і Вас тягне кинутися вниз — Вам належить пережити важкий період депресії або нервового розладу.

Обійти обрив — позбавлення від небезпеки.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви стоїте на краю обриву і дивіться в бездонну прірву під ним — передвістя нещастя, від якого немає порятунку. Якщо вас штовхає з обриву вниз невідома сила — наяву ви не зможете протистояти підступам ворогів поодинці, і друзі завжди будуть готові прийти вам на допомогу.

Якщо, падаючи з обриву, ви злітає над землею подібно до птаха і летите далі і далі від небезпечного місця — в реальності знайдете душевний підйом і з успіхом доведете до кінця розпочату справу. Обрив кіно- або магнітофонного стрічки — пророкує розлад у любовних стосунках.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви стоїте на краю прірви — в реальному житті вам загрожують сварки, які спровокує ваша кохана людина з причини ревнощів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі