Обсерваторія. До чого сниться Обсерваторія

Побачити в сні з понеділка на вівторок будівлю обсерваторії — до радісної події.

Якщо уві сні ви бачите себе службовцям обсерваторії — це віщує багато веселощів, але якщо такий сон приснився з з середи на четвер — значить, події найближчого часу не принесуть вам задоволення.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо ви побачили уві сні будівлю обсерваторії — хтось принесе вам багато радості.

Сон, в якому ви бачите себе службовцям обсерваторії — означає, що ви не заспокоїтеся до тих пір, поки не досягнете бажаного. Але не слід занадто захоплюватися!

Якщо уві сні ви ведете астрономічні спостереження в обсерваторії — значить, вам хтось завдасть тяжку образу, яка зачепить вашу честь.

Сонник від А до Я
Все, так чи інакше пов’язане у вашому сновидінні з обсерваторією — знаменує швидке просування службовими сходами або успіхи у власній справі.

Спостерігати за допомогою телескопа з обсерваторії за зірками на нічному небосхилі — обіцяє надзвичайно захоплюючі поїздки, які однак спричинять неабиякі витрати, так що в кінці ви залишитеся без копійки в кишені.

Працювати в обсерваторії — до міцного здоров’я і процвітання, здійсненню далекосяжних планів. Бачити здалеку блискучий купол обсерваторії — успіх в любові і удача в будь-якому діловому починанні, зробленому в найближчим часом.

Сонник Деніз Лінн
Обсерваторія — чи потрібно вам побачити більш широку картину вашого життя?

Сонник XXI століття
Побачена у сні обсерваторія — передвістя вашого просування службовими сходами або підвищення заробітної плати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі