Одеколон. До чого сниться Одеколон

Відчути в сні аромат парфумів або одеколону — означає передчуття зустрічі. Якщо аромат вам приємний — і зустріч обіцяє порадувати вас.

Сучасний cовмещенний сонник
Відчувати у сні приємний запах одеколону — знак того, що Ви помиляєтеся щодо одного зі своїх знайомих.

Якщо уві сні Вас дратує різкий запах одеколону — наяву Вам стануть відомі подробиці безчесного по відношенню до Вас вчинку людини, кому Ви звикли довіряти.

У сні ненавмисно розбити пляшечку з одеколоном — Вас раздосадует поведінку Вас зацікавило представника протилежної статі.

Якщо Вам приснилося, що Ви душітесь одеколоном — це говорить про Вашу пунктуальності і педантичності, які, однак, не від занепокоєння ні Вам, ні оточуючим.

Сонник від А до Я
Дарувати уві сні одеколон своєму коханому — підніметеся в очах оточуючих завдяки своєму яскравому даруванню бути схожою на інших. Відчувати виходить від коханого стійкий запах дорогого одеколону, що надає йому мужності і чарівності — будете цінуємо їм за увагу і ласку, запобігливість і повсякчасний шарм.

Вибирати одеколон при покупці і піти ні з чим — такий сон відверне від вас нав’язливу персону, від якої ви не знали, як позбутися. Розлитий в кімнаті одеколон, терпкий дух якого нібито шибає вам в ніс — такий сон загрожує ускладненнями в любовних відносинах і збитками у справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі