Одяг. До чого сниться Одяг

Бачити у сні одяг — сон-передбачення. Успіх ваших справ залежить від того, якою була одяг у сні: ціла і чиста, або забруднений і рвана.

Бачити відмінну, але немодний одяг — передвіщає, що ви будете щасливі, але зневажите цінними ідеями.

Якщо ви відмовляєтеся від одягу, що вийшов з моди — то скоро ви відійдете від свого нинішнього оточення, зав’яжете нові справи, заведете нові любовні зв’язки. Все це повністю змінить вас.

Бачити себе й інших одягненими в біле — означає зміни, і майже завжди сумні.

Прогулюватися з людиною в білому — означає для нього хвороба і горе, якщо тільки це не молода жінка і не дитина. В останньому випадку можна очікувати приємних подій.

Бачити себе й інших — передвіщає сварки, розчарування і небажаних супутників в поїздці. Комерційна діяльність не виправдає ваших бажань.

Бачити жовтий одяг — передвіщає цікаві розваги та фінансові успіхи.

Якщо побачити безшумно рухається привид в жовтому, при неприродному освітленні — слід очікувати зміни до гіршого. Удача буде супроводжувати вас, якщо ви побачите у сні красиву жовту тканину.

Бачити у сні блакитний одяг — означає, що ваша енергія допоможе вам добитися виконання ваших бажань. Друзі будуть підтримувати вас.

Бачити у сні малинові одягу — означає, що ви позбудетеся від страшних ворогів, вчасно змінивши свої наміри.

Бачити зелені шати — знак надії на процвітання і щастя.

Бачити багатобарвні шати — передвіщає різкі зміни і переплетення хорошого і поганого в майбутньому.

Бачити у сні погано сидить на вас одяг — передбачає кінець деяких ваших уподобань. Можливо, що ви зробите помилку в якомусь підприємстві.

Бачити старого або парубка в добре зшитих костюмах — означає, що ви зробите якісь неприємні і заморочливі справи.

Якщо жінка бачить уві сні, що їй не подобається її одяг — сон передвіщає, що вона зустріне неприємне суперництво в досягненні світських успіхів.

Якщо вона захоплюється одягом інших — сон обіцяє ревниві підозри її друга.

Бачити у сні втрату якоїсь деталі туалету — означає перешкоди в комерційних справах і перешкоди в коханні.

Для молодої жінки бачити себе у сні в чорному костюмі — сон передвіщає сум і розчарування.

Якщо ж вона бачить уві сні іншу жінку в малиновому одязі з креповой траурної вуаллю на обличчі — це означає, що її перевершить суперниця, яку вона не вважала рівною собі; гірке розчарування озлобить її проти всіх жінок.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви не хочете надягати одяг, яка вже вийшла з моди — це означає, що ви розлучитеся зі своїм коханим і у вас з’являться нові зв’язки. Цей сон обіцяє зміни.

Сон, в якому ви одягнені в біле — передвіщає сварки і самотність.

Бачити жовтий одяг — до розваг і новим знайомствам.

Блакитні одягу — віщують підтримку коханої людини.

Зелене вбрання — обіцяє надію на безхмарне щастя з обранцем.

Якщо уві сні одяг вам не в пору або погано виглядає на вас — це означає, що ви порвете зі своїми колишніми прихильностями.

Якщо дівчині приснилося, що їй не подобається, як вона одягнена — це передвіщає їй суперництво і інтриги. Можливо, її розлучать з коханою людиною.

Жінку, яка у сні захоплюється одягом інших людей — кохана людина буде підозрювати в зраді.

Втратити уві сні предмет одягу — передвіщає несподівані перешкоди в сердечних справах.

Якщо дівчина бачить сон, що вона одягнена в чорне — це означає, що вона буде розчарована у своєму другу.

Сон, в якому інша жінка одягнена в малинову одяг — передвіщає появу суперниці, яка зруйнує її щастя і озлобить проти всіх жінок.

Велика кількість яскравих речей — передвіщає розбиті надії і нещасну любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Одяг уві сні — символізує становище людини в суспільстві.

Окремі частини гардероба — мають своє значення і описані у відповідних статтях.

Якщо ви звернули увагу на чийсь костюм — такий сон може натякати на істинний характер цієї людини.

Ваш одяг або одяг, яка нікому не належить — у сні часто відображає ваші найближчі перспективи.

Якщо вам сниться новий одяг — це говорить про те, що ваш статус незабаром може змінитися.

Якщо ваш одяг вам подобається — це знак швидких змін на краще.

Брудна або рвана одяг — передвіщає серйозні проблеми з репутацією.

Незручна одяг — знак незадоволеності своїм справжнім становищем. На жаль, такої сон не обіцяє вам швидких змін на краще, і вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб зробити свій статус більш прийнятним.

Якщо ж одяг вам велика — сон попереджає вас, що положення, яке ви прагнете зайняти, явно не відповідає вашим можливостям.

Спортивний одяг — підказує, що вам слід енергійніше вести свої справи.

Занадто строкатий одяг — вказує на невизначеність положення. Швидше за все, ви розмінюватися своє життя на дрібниці.

Службова форма — це знак обов’язків, які вам або комусь з вашого оточення належить виконувати. При цьому значення форменого одягу не завжди має прямий сенс.

Наприклад, військова форма — зазвичай символізує якусь необхідність і неможливість ухилитися від будь-якої обов’язки; форма пожежника — свідчить про необхідність залагоджувати суперечки і конфлікти, і так далі.

Сонник Хассе
Одяг купувати — щастя; чорну носити — печаль; білу — достаток; дитячу — сімейна сварка.

Сонник від А до Я
Купувати у сні одяг — передвіщає щаслива подія у вашому житті.

Світла одяг — означає задоволення і душевний підйом, темна — печаль на душі і зміни до гіршого.

Дитячий одяг — передвіщає сімейні негаразди. Модні наряди — до цікавих зустрічей і розваг в компанії симпатичних вам людей, що вийшла з моди — незабаром поміняєте свій імідж, зайнявшись іншою справою і завівши нові зв’язки.

Підігнана в точності і відмінно сидить одяг — означає, що ви зробите щось таке, що принесе вам масу клопоту, але доставить глибоке моральне задоволення.

Якщо одяг не за розміром і псує всю фігуру — наяву порвете зі старими зв’язками і прихильностями, чи не завівши нових.

Заздрити суперниці, вирядився у витончений костюм, який їй дуже до лиця — в реальному житті будете мучений ревнощами і снедаеми підозрами.

Якщо вам не подобається чиясь кричуща або без смаку підібраний одяг — вам доведеться дуже постаратися, щоб не виглядати принаймні гірше інших щодо свого зовнішнього вигляду на майбутнє свято або при відвідуванні якогось видовищного заходу.

Відірвалася недоречно ґудзик чи зламався в найцікавішому місці замок — віщують сумні події і тимчасову невлаштованість.

Лагодити новий одяг — передвіщає, що ваша незнищенна енергія допоможе подолати несподівано виникли перешкоди.

Латати старий одяг — випробуєте позбавлення, що не триватимуть довго. Одягати старий одяг з чужого плеча — передвіщає втрату коханого, звабленого красою і мішурою набитою грішми дурепи.

Брудний одяг — попереджає про можливе обмані при покупці на ринку дорогої речі. Прати у сні одяг — наяву опинитеся в невигідному становищі, перш часу розкривши свої плани. Віддавати одяг у хімчистку — передвіщає несподівані доходи, які підуть на сплату боргів.

Якщо уві сні ви перефарбовувати одяг — значить, чудово проведете час в найближчий уїк-енд; якщо перешивати — доведеться впритул зайнятися домашніми справами і присвятити вільний час спілкуванню з домашніми.

Якщо сниться, ніби у вашому гардеробі багатющий вибір нарядів — не сподівайтеся на підтримку і не вірте чужим обіцянкам, бо вас неодмінно підведуть.

Побачити порожній шафу, позбувшись усієї своєї одягу — остерігайтеся заплямувати свою репутацію зв’язком з особами сумнівної поведінки.

Знімати з себе одяг — в реальності досягнете більшого успіху, проявивши особливо ціновані чоловіками жіночі якості. Сон, де ви вдягаєте на себе масу всякого одягу або міряєте її одну за одною — обіцяє вам міцне подружнє щастя. Дарувати комусь свій одяг у сні — до втрати майна.

Сонник XXI століття
Прання у сні одягу з віскози — служить попередженням про те, що ваші нові легковажні захоплення можуть створити вам в майбутньому великі неприємності.

Мати на своєму одязі жирні плями — означає, що вам належить вигідна справа. Для молодих такий сон — може бути передвістям багатою одруження.

Чорний одяг у сні — символізує хворобу, біла — сниться до добра.

Багато одягу бачити — означає, що попереду багато клопоту.

Якщо ви побачили уві сні кофту — значить, можете застудитися.

Бачити або носити дублянку уві сні — до багатства, несподівано високим доходам, довголіттю без маразму.

Джемпер, побачений у сні — символізує теплоту дружніх відносин, тому надягати джемпер — до придбання нового друга, носити його — до міцної дружби; знімати — до сварки.

Якщо ви одягаєтеся у сні — означає, можете потрапити в неприємне становище.

Одягатися у сні неохайно, неподходяще — до несподіваного гостя.

Одягатися у сні в нову одежу — означає нову дружину чи коханку; чистити одяг — на щастя; мати з кимось оббиту одяг — до зради дружини; бачити уві сні багато людей в фіолетових і пурпурних шатах — до зловживань; бачити уві сні жінку в чоловічому одязі — до народження сина.

Якщо уві сні ви побачите хутряний одяг або надягаєте її — значить, отримаєте законним шляхом яке-небудь майно.

ідеть себе у сні в парчевій одязі — передвістя печалі і збитку.

Одяг спалити — до втрати.

Якщо одяг горить на вас — до втрати майна.

Для жінки у сні бачити чоловіка в спецодязі — означає, що вона обманеться щодо істинного характеру свого коханого; для заміжньої жінки — знак того, що вона буде довго залишатися в невіданні про причини частої відсутності її чоловіка, поки випадок не змусить її серйозно задуматися.

Для жінки сарафан, побачений у сні — знак того, що бажання розважитися може привести до проблем в сімейному житті, недовірі з боку чоловіка.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви оновлюєте свій гардероб — значить ви неодмінно досягнете того, про що мрієте.

Бачити себе в сні ошатно одягненим — добрий знак, ви заслужите визнання друзів і завоюєте серце вашої обраниці (обранця).

Крім того, якщо Вам сниться різноманітний одяг — значить ви незадоволені тим, як Ви одягнені, і мрієте про оновитися. Ви будете дуже добре і красиво одягнені наяву, якщо Ви наснилися собі голим.

Жінка, яка шиє уві сні дитячий одяг — виявиться скоро в цікавому положенні.

Моряк, якому сниться, що він потрапив в аварію корабля і залишився без одягу — дуже скоро одружиться.

Якщо у сні Ви бачите на собі дороге розкішне вбрання — не поспішайте цьому радіти при пробудженні. Сон має зворотний сенс. Ваше життя може так скластися, що Вам і одягнутися буде не в що.

Якщо ж у сні Ви відчуваєте брак в одязі — цей сон потрібно тлумачити навпаки: у Вас буде величезний вибір суконь на всі випадки життя.

Якщо Ви снитеся собі в білому вбранні — це знак безумовної удачі в любові, просування по службі і взагалі везіння в самих різних життєвих сферах.

Якщо у сні Ви в жалобі прямуєте за похоронною процесією — це знак швидкого одруження, в якому зацікавлені і Ви самі, і Ваші близькі. Але якщо чорне вбрання у Вашому сні не пов’язано з трауром, то це нещасливий знак. Він означає хвороба, яка загрожує Вам чи Вашим рідним. Побачивши подібний сон, відкладіть на час всі майбутні справи, поїздки або судові розгляди. Кожне з цих справ може закінчитися для Вас найбільш небажаним чином. Для закоханих подібний сон може означати, що їх обранець в небезпеці, терпить нужду і поневіряння.

Якщо у сні Ви одягнені в блакитні або пурпурові одягу — сприймайте це як знак майбутньої удачі й успіху. Вас чекають любов і шанування дорогих Вашому серцю людей. Ваші улюблені будуть віддані Вам, а тих, хто збирається одружитися, чекають сімейне щастя і спокій. Цей сон також обіцяє успіхи в справах, підтримку друзів і велику вигоду від торгових операцій.

Якщо уві сні на Вас червоні одягу — значить вам слід приготуватися до важких випробувань. Це можуть бути хвороби, втрата друзів, сварки і суперечки на несерйозною грунті, а також постійні тривоги і занепокоєння, викликані поганою поведінкою Ваших дітей.

Тому, хто присниться собі в темно-червоному вбранні — судилося довге і щасливе життя. Ви також на порозі гарного звістки. І хоча улюблений Вами людина ненадовго покине Вас, Ви можете аніскільки не сумніватися в його вірності і відданості.

Якщо у сні Ви одягнені в строкаті різнобарвні одягу — значить ви вступаєте в смугу життєвих негараздів. Можливо, Ви посваритеся з Вашим сердечним другом, і тільки втручання Ваших близьких помирить Вас.

Якщо у сні Ви одягнені в що-небудь нове — це щасливий знак, що передвіщає успіх і визнання на службовому терені.

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі