Огорожа. До чого сниться Огорожа

Бачити у сні якусь огорожа — наяву отримати нове почесне призначення.

Зелена огорожа — передвіщає радість і прибуток, дротова або решітчаста — нещастя і несприятливі обставини для здійснення торгових операцій і фінансових операцій.

Зачепитися уві сні за колючий огорожа і порвати одяг — означає, що у своїх справах ви зіткнетеся з проявом недбалого і байдужого ставлення до своїх обов’язків деяких працівників, від яких більше шкоди, ніж користі.

Сон, в якому ви прогулюється уздовж живописно кучерявою огорожі зі своїм коханим — передвіщає швидке заміжжя, а для одружених пророкує сварки і сцени ревнощів.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні ви ламали огорожу — значить, незабаром вам доведеться піти на відкритий конфлікт, тому що у інших шляхів дозволити наболілу проблему у вас не залишилося. Звичайно, вихлюпувати негативні емоції не завжди корисно, але іноді напад — кращий спосіб захисту. Так що спробуйте, може бути, зумієте відстояти свої позиції в чесній любовної сутичці.

Перелазити уві сні через огорожу — ваше сновидіння характеризує вас як людину, яка шукає обхідні шляхи, керуючись правилом «розумний в гору не піде, розумний гору обійде». Що ж, правило це непогане, придумано воно не нами, використовувати його можна. Але не допускали ви таку думку, що, йдучи в обхід, ви втрачаєте дорогоцінний час, а його, як відомо, назад вже не повернути?

Якщо уві сні ви ставили огорожу — значить, в реальному житті ви намагаєтеся відгородити своє приватне життя від громадської, від усього іншого світу. Важко сказати, чим вам так досадив світ, але ви вперто намагаєтеся не змішувати себе та інших.

Заглядати у сні через огорожу — ваш сон означає, що ви дуже цікавитеся чужим життям. Краще розвага для вас — посудачить про сусідів і товаришів по службі. Справа ваша, але обговорювати інших — аж ніяк не фарбувальну вас якість.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться зелена огорожа — це знак майбутнього міцного матеріального благополуччя.

Якщо зелена огорожа ще й покрита квітами — цей сон означає багатство і успіх в любові.

Якщо у сні Ви не можете подолати стоїть на Вашому шляху колючий, тернисту огорожа — цей сон обіцяє Вам неприємності, які Вам принесуть Ваші ділові партнери, може бути. Вам належить винести і страждання в любові, заподіяні рішучим і злісним суперником.

Сонник закоханих
Огорожа — подібний сон говорить про вашому прагненні до нестандартного, так званому забороненого сексу. Однак, спілкуючись з оточуючими, ви приховуєте свої прагнення і публічно засуджуєте людей, які сприймають сексуальні втіхи.

Ламати огорожа або перелазити через неї — до здійснення ваших бажань, пов’язаних з ризикованою сексом.

Сонник циганки
Цигани кажуть, що якщо ви бачили уві сні живопліт — це означає, що ви будете брати участь в обговоренні важливих питань. По-циганськи «конференція» — «бурі-пеннен», що буквально означає «зібрання у живоплоту», оскільки такі зібрання зазвичай відбуваються у живоплоту.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі